npu.gov.ua

Деканоідзе – про презумпцію правоти поліцейського: Зміни захищатимуть, в першу чергу, громадян

Внесені зміни не будуть нівелювати жодної важливої норми Конституції України

Так звана "презумпція правоти поліцейського" – це зміни-уточнення до кількох законів. У першу чергу ці зміни будуть захищати громадян та дадуть змогу попередити провокаційні ситуації. Про це сьогодні, 20 жовтня, голова Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила під час засідання колегії МВС України, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Хатія Деканоідзе нагадала, що нещодавно в місті Дніпро сталася трагедія, коли під час виконання службових обов'язків загинуло двоє поліцейських. Ця подія показала, наскільки важливим є правильне сприйняття роботи поліцейських з боку суспільства.

За словами очільниці Нацполіції, пропозиції про внесення змін до законодавства викликали досить багато бурхливих обговорень і припущень, що у зв'язку із законодавчими змінами посилюються лише захист поліцейських.

"У жодному разі. При змінах до законодавства, зокрема – до закону "Про Національну поліцію", до Кодексу України про адміністративні правопорушення, в Законі України "Про дорожній рух" ми дотримуємося чіткого і правильного підходу: зміни повинні захищати, в першу чергу, наших громадян, а вже потім – поліцейських", – зазначила голова Нацполіції, додавши, що внесені зміни не будуть нівелювати жодної важливої норми Конституції України.

Хатія Деканоідзе звернулася також до керівників територіальних підрозділів поліції: "Гарантія безпеки громадян, забезпечення публічного порядку, політична незалежність і сприяння чесному розслідуванню у розкритті злочинів – це наші найголовніші завдання".

Як повідомляв 5.ua, 25 вересня у Дніпрі поблизу автовокзалу зловмисник застрелив патрульного поліцейського. Від отриманих травм пізніше померла й напарниця розстріляного патрульного

Нагадаємо, 26 вересня підозрюваного Олександра Пугачова затримали, згодом його упізнали троє свідків, його вину доводять балістична і дактилоскопічна експертизи.

Попередній матеріал
У Брюсселі відбувається прес-конференція Генсекретаря НАТО та Президента України – завершено
Наступний матеріал
Загиблому бійцю 30-ї мехбригади Юрію Амельчакову встановили меморіальну дошку
Теги:
Loading...
Шкіряк: Презумпція правоти поліцейських – гарантія безпеки для правоохоронців

Шкіряк: Презумпція правоти поліцейських – гарантія безпеки для правоохоронців

Геращенко про Імператив презупмції правоти поліцейського: Повинно бути, як в Америці

Геращенко про Імператив презупмції правоти поліцейського: Повинно бути, як в Америці

Верховна Рада розгляне норму про презумпцію правоти поліцейського – Аваков

Верховна Рада розгляне норму про презумпцію правоти поліцейського – Аваков