Facebook / Арсен Аваков

Верховна Рада розгляне норму про презумпцію правоти поліцейського – Аваков

  Реформована поліція отримає більше прав і довіри

  Імператив презумпції правоти поліцейського повинен стати соціальною і законодавчою нормою. Про це у себе в Facebook написав чільник відомства Арсен Аваков.

  "Спочатку підкоряйся поліцейському - потім оскаржуй .... Презумпція правоти поліцейського повинна працювати, як це відбувається в Німеччині, США, Великобританії, Франції, Італії, Канаді", - наголосив він.

  За словами глави МВС, впровадження в законодавство подібного імперативу не є обмеженням громадянських свобод. Він погоджується з тим, що такі зміни потягнуть за собою посилення відповідальності правоохоронців і розширення їх прав.

  "Але іншого шляху немає. Змінюється, реформована поліція - повинна і буде отримувати і більше прав, і більше довіри суспільства. Іншого шляху побудови ефективної правоохоронної системи немає ... Презумпція правоти поліцейського - один з інструментів побудови системи колективної внутрішньої безпеки", - сказав він.

  Крім того, додав Аваков, в пакеті законодавчих ініціатив щодо забезпечення безпеки, який готується до внесення в парламент, МВС буде пропонувати депутатам впровадити цю норму в законодавче поле.

  Нагадаємо, підозрюваний у вбивстві двох патрульних поліцейських у Дніпрі Олександр Пугачов прооперований і перебуває у стабільному стані. З ним уже можуть спілкуватися правоохоронці.

  Попередній матеріал
  Підозрюваний у вбивстві поліцейських Пугачов вже може спілкуватися з правоохоронцями – медики
  Наступний матеріал
  Євродепутат: Сьогодні у комітеті ЄП схвалять доповідь щодо безвізу для України

  Аваков повідомив нові деталі вбивства директора "Caparol Україна"

  Аваков повідомив, що не причетний до обшуків у Кернеса

  У ГПУ заявили, що звинувачення проти Авакова не можуть бути предметом розслідування

  Через переатестацію серед поліцейських очікується дефіцит кадрів – Аваков