Де мешкає Святий Миколай? (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Святий Миколай має невеличкий маєток серед Карпатських гір. Адреса святого - Косівський район, село Пістинь, вулиця Дружби, 84. Проте, цієї ночі Миколая вдома не застати. Він розносив подарунки.

  Листи до Святого Миколая Христинка пише щороку. Дівчинка увесь рік намагалася бути чемною, щоби отримати бажаний подарунок. Так само чинять і тисячі інших українських дітей. А тим, хто ще не вміє писати  - допомагають батьки.

  Всі листи надходять сюди. В маєток Святого Миколая. Увесь грудень поштова скринька Чудотворця переповнена дитячими бажаннями.

  Святий Миколай: "Ось ми листа отримали від дворічного Артусика. Маленький і слухняний хлопчик".

  Фірмова печатка, бланк і підпис - кожен з авторів листів до святого неодмінно отримає відповідь. До цього залучають навіть психологів. Щоб не дай Боже, не образити маленького дописувача.

  Бажання у дітей найрізноманітніші - каже Чудотворець. Малята тепер частіше просять здоров`я для своїх рідних та миру на землі. І лише потім - подарунків.

  На місцевій пошті останній місяць року - гаряча пора. Листи до Святого надсилають тисячами. Навіть без адреси. Напис на конверті - "Для Святого Миколая" - говорить сам за себе, тож поштарі самі спрямовують листи адресатові. 

  Потік листів не припиняється до кінця грудня. Серед них не лише дитячі послання - дописувачами до Чудотворця нерідко є і дорослі. Одні просять грошей, інші - навпаки, дізнаються адреси людей, яким потрібна допомога. 

  Оксана Дудій, Андрій Гаргара, Садиба Святого Миколая, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.57Мб)

  Попередній матеріал
  Білий дім виділяє $17 млрд для порятунку автопрому США (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Експерти закликають Уряд переглянути бюджет
  Теги:
  Loading...