Роман Труба
Роман Труба president.gov.ua

ДБР має 640 млн гривень, але не може витратити ані копійки: чому так

  Нині штат відомства не впорядкований остаточно, тому нараховувати зарплати та розподіляти бюджетні кошти просто нікому

  Державне бюро розслідувань не може витратити жодної копійки з 640 мільйонів гривень, передбачених у держбюджеті на цей рік, через відсутність бухгалтера. Про таке заявив директор відомства Роман Труба на прес-конференції 20 грудня, передає "Укрінформ".

  "Керівництво ДБР було обране на завершення року, і ми не мали змоги призначити головного бухгалтера та інших державних службовців, тому фінансування в розмірі 640 мільйонів гривень, передбачене на 2017 рік, не використане", – пояснив він.

  Також очільник ДБР заявив, що через відсутність бухгалтера він та його заступники не отримують заробітної плати.

  "Цього місяця я її (зарплату) не отримав у зв'язку з відсутністю головного бухгалтера, який може проводити нарахування. Але до Нового року це питання буде вирішене", – переконаний Труба.

  Він також відповів журналістам, що отримуватиме 51 тисячу гривень на місяць (тобто 30 прожиткових мінімумів). Натомість слідчий матиме зарплату в розмірі 20 прожиткових мінімумів доходів громадян, тобто 30 тисяч гривень на місяць.

  Також директор відомства розповів, що на 2018 рік у бюджеті закладено 660 млн грн на Держбюро розслідувань. Але на початку року штат відомства ще не буде сформований, тому ДБР планує направити звернення до Кабміну з проханням дозволити витратити на матеріально-технічне забезпечення відомства передбачені на зарплати кошти.

  Нагадаємо, 16 листопада Комісія обрала директора Держбюро розслідувань. Ним став Роман Труба, який до того очолював управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ та департамент в юридичній компанії "Сектор права". 22 листопада Президент призначив Романа Трубу директором ДБР.

  Попередній матеріал
  НБУ ліквідовує ще один великий банк
  Наступний матеріал
  ЄС зробив офіційну заяву через відкликання російських офіцерів з СЦКК
  Loading...