ДАІшники показали журналістам новий пристрій визначення швидкості (РЕПОРТАЖ)

  У той час, як європейські країни поступово відмовляються від відео спостереження на шляхах через дороговизну та неефективність, українські стражі доріг масово запроваджують камери в експлуатацію. Сьогодні ДАІшники показово демонстрували свою роботу з новими пристроями визначення швидкості. Камера вмикається автоматично, тільки-но авто поїхало швидше дозволеного. У Європі дані з пристрою заносять до адміністративного протоколу та відправляють до суду.
  Сперечатися з ДАІшником у такій ситуації немає сенсу. Якщо ви перевищили швидкість, новий пристрій зафіксує її з точністю до одного кілометра. Окрім того, ваш автомобіль сфотографують, або ж запишуть 15-тисекундний відеоролик. Показання пристрою та його серійний номер одразу на місці впишуть до адміністративного протоколу.

  Водій: "Старі прибори були не очєнь, а цим можна довірять. Ну это фотография автомобиля, на якій швидкості, все як положено, нікуда не дінешся, порушив значить порушив".

  Валерій Воронін, інспектор ДАІ: "Склався протокол він відправляється в суд на місце проживання, там суд визве - чоловік заплатить штраф. 17 гривень".

  Ловити порушників ДАІ можуть як у засаді так і на ходу. "Візир" автоматично визначає швидкість автомобіля, відносно транспорту самих ДАІшників. Користуватися "Візиром" майже так само як і  традиційним радаром - кажуть ДАІшники. Однак з показаннями цього пристрою швидше погоджуються водії.

  Андрій Костильов, інспектор ДАІ: "Є такий плюс, що єсть захищеність у інспектора це матеріал оцей відео або фото. Це якби, бо багато водіїв тих, що вони просто не погоджуються з порушенням правил дорожнього руху".

  Окрім визначення швидкості, прилад також може відзняти на відео порушення правил дорожнього руху. З екрана потім можна буде розгледіти не лише марку автомобіля порушника, але і номерний знак. Стерти записи ДАІшник не може. Адже увечері його роботу за цілий день переглядатиме командир.

  Роман Сухан, Андрій Верстюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.32Мб)
  Попередній матеріал
  На Закарпатті подорожчали продукти харчування (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...