ДАІ змінює процедуру фіксації перевищення швидкості

  Славнозвісні "Листи щастя", що їх розсилала Державтоінспекція порушникам, тепер - поза Законом. ДАІ заявляє, що не штрафуватиме водів, навіть якщо порушення зафіксувала фото- чи відеокамера. Інспектори кажуть, що пристрій "Візир" не витримав шквалу критики. Натомість автоматичне фіксування порушень слід удосконалювати. ДАІ придбало новий пристрій для визначення швидкісного режиму. Поки що один на всю Україну.

  Нова гроза українських водіїв. Замість "Візира" у ДАІ з`явився TruCAM. Цей пристрій здатен виявити на дорозі порушника на відстані більше як кілометр від ДАІшника. Тут і лазерний приціл, і фото та відеокамера - і навіть GPRS, щоб точно визначити місце порушення. На відміну від "Візира" цей пристрій ідеальний - переконують в ДАІ.

  За допомогою TruCAM'а у ДАІ кажуть можна було б автоматично фотографувати порушників і надсилати протоколи поштою. Але через численні скандали із попередником - "Візиром" -  поки що вирішили узагалі відмовитись від так званих "листів щастя".

  За словами заступника начальника ДАІ, листи щастя перестали надсилати рік тому. На практиці - не все так ідеально. Головний редактор Інтернет-сайту для водіїв Ростислав показує копію протоколу піврічної давнини.

  Якщо раніше в ДАІ лякали водіїв стаціонарними камерами на стовпах, то тепер переконують, без особистої розмови із інспектором вас не оштрафують. Хоча самі камери та таблички про фотофіксацію з доріг так і не прибрали. Водії не проти.

  Роман Сухан, Денис Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві зросли тарифи на житлово-комунальні послуги
  Наступний матеріал
  КС визнав незаконним затримання осіб за підозрою в бродяжництві
  Теги: