ДАІ: Смертність на автошляхах України знизилася утричі

  Смертність на автошляхах України з моменту введення нових підвищених штрафів знизилася утричі. Принаймні так заявив головний ДАІшник країни Сергій Коломієць.

  За словами керівника державтоінспекції, дисциплінувало водіїв саме небажання платити штрафи, сума яких з 17 листопада коливається вже від 50 гривень і до майже трьох з половиною тисяч. Водночас Коломієць зауважив, що ще не давав команди зупиняти водів, які розмовляють по мобільному чи керують транспортним засобом без паска безпеки, за що передбачений штраф від п`ятдесяти однієї гривні. А відсутність аптечки в авто, згідно з новими правилами, взагалі не є порушенням.

  Сергій Коломієць, Голова Департаменту ДАІ: "У нас значно впала кількість виявлених порушень. Якщо раніше ми виявлятли 30 тиясч за добу, то за позавчорашню добу 7, 5 тисяч, сьогодні було 9,900 порушень на дорогах. Тобто в 3 рази впала кількість порушень на дорогах".

  І окрім водіїв, ДАІшники взялися за пішоходів-порушників. Таких за минулу добу в Україні інспектори оштрафували 110. Нагадаємо, новий закон передбачає стягнення за порушення правил дорожнього руху пішоходами у розмірі від 51 до 85 гривень.

  Попередній матеріал
  Турчинов: Під час виборів мера, КМДА незаконно використала бюджетні кошти
  Наступний матеріал
  Загадкові напади на родини чиновників у Японії
  Теги:
  Loading...