фото 62.ua

Дачу Януковича передали батальйону "Азов"

  Дачу втікача Віктора Януковича на березі Азовського моря перетворили на базу батальйону Нацгвардії "Азов".


  Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

  Дача, яку Янукович відвідував, коли був головою Донецької ОДА, знаходиться у селищі Урзуф Першотравневого району.

  Українська художниця Ольга Черьомушкіна прикрасила ворота будівлі петриківським розписом довжиною 133 метри і шириною півтора метри.

  "Створення нового художнього об'єкта з нинішньої військової бази в першу чергу покликане підтримати армію, а також патріотичні настрої мешканців і гостей Маріуполя та його околиць. Ця ініціатива належить губернатору Донецької області Сергію Таруті", - повідомляє сайт Донецької облдержадміністрації.

  Петриківський розпис, або просто "петриківка", отримала свою назву від селища Петриківка на Дніпропетровщині. У 2013 році ЮНЕСКО включило "петриківку" до Списку нематеріальної спадщини людства. Зазначимо, це єдиний об'єкт з України, включений до цього списку.

  Раніше найдовший візерунок петриківського розпису знаходився у однойменному селі, однак виявилося, що малюнок на паркані дачі у Урзуфі на 10 метрів довший, що дозволяє йому потрапити до Книги рекордів України.

  Пофарбувати паркан у білий колір художниці допомогли солдати, а всього на розпис огорожі пішло три тижні, зазначили в адміністрації Донецької області.
  Попередній матеріал
  Олексій Масик став бронзовим призером ІІ Юнацьких Олімпійських ігор
  Наступний матеріал
  Російські війська продовжують нарощувати концентрацію біля Донецької області
  Loading...