5.ua

Cтартував міжнародний медіафорум «Kiev Media Week»

  Це масштабна подія в медіасфері, на яку цього року з'їдуться представники понад трьох сотень медіакорпорацій із 30-ти країн. Зокрема, з Австралії, Швеції, Великої Британії, Німеччини та Сполучених Штатів. Тиждень творці медіаконтенту представлятимуть свої проекти. Вже завтра планують презентувати чотири десятки нових телевізійних форматів. До відкриття запросили топ-менеджерів українських медіагруп та спеціального гостя – Майкла Гріндона, екс-президента американської кінокомпанії «Соні Пікчерс». Темою обговорення стали проблеми українського кіно і телебачення.

  Олександр Роднянський, продюсер: «Принципиальной задачей является создание здорового собственного телевидения, которое отвечает на вопросы собственной аудитории. Я верю только в одно: если этот контент что-то из себя представляет – его можно продавать за пределы».

  Майкл Гріндон, медіа експерт: «Зі свого досвіду знаю – коли ми щось створюємо для власного ринку і робимо це якісно, то це перший крок до того, щоби продавати продукт на міжнародному ринку».

  Попередній матеріал
  У Києві завершується підготовка 6-го «Гогольфесту» [відео]
  Наступний матеріал
  Десятки тисяч людей відвідали мітинг Навального
  Теги: