5.ua

У Києві завершується підготовка 6-го «Гогольфесту» [відео]

  На столичному заводі металоконструкцій кипить підготовча і мистецька робота. Вітражі малюють, актори репетирують.

  Це – спектакль "Станція", якого поки не бачив ніхто. Французький режисер Стефан Рикордель надихнувся в Україні і нашвидкуруч – для глядачів «Гогольфесту» – вирішив розповісти про самотність і любов.

  Стефан Рикордель, режисер: «Мене надихала Україна та українці. Я не націоналіст, українці – це для мене люди, і мене цікавить те, що між ними відбувається, стосунки. Тож, це історія про кохання».

  Про польський театр із лекціями розповідатимуть польські режисери, як розрекламувати будь-що – розкажуть маркетологи, дещо цікаве для себе почують і шанувальники точних наук. Освітня програма «Гогольфесту» – це 120 годин лекцій.

  Олег Лебедєв, координатор освітніх програм: «Мы решили немножко уйти от концепции «искусство, только искусство» и привлекаем научные сообщества. Лекция физика-математика украинского, который работал на большом андронном колайдере в проекте “Элис».

  Серед бетону та металу – залунає класична музика. Хед-лайнером програми стане виступ російського композитора Едуарда Артем’єва, автора музики до стрічок Андрія Тарковського і Микити Михалкова.

  Ірина Плехова, координатор програми академічної музики: «"Едуард Артем’єв, цивілізація" – це виконання музики авторської, її тут з державним естрадно-симфонічним оркестром при диригуванні онука Миколи Лисенка і хору імені Платона Майбороди».

  Кінотеатр «Гогольфесту» обіцяє своїх зіркових гостей. З майстер-класом у неділю очікують режисера-легенду Кшиштофа Зануссі. Усе кіно тут, кажуть координатори, буде пронизане пошуком ідеальних рішень.

  Максим Демський, куратор кінотеатру: «Це короткий метр, це треш, це якісне кіно, це фільми з продюсерами, з режисерами, зустрічі з цими, це повна колаборація, це повне завершене коло створення фільму».

  Ось такий він – кінотеатр по-гогольфестівськи. Замість класичної зали – звичайний, дещо прохолодний заводський цех, замість м’яких крісел – дошки. Але тут обіцяють показати 100 годин якісного кіно. Та цьогоріч - уперше вхід на «Гогольфест» буде платним.

  Влад Троїцький, організатор: «Очень приятно, когда тебе делают тусовку – ты придешь и отдохнешь. Очень приятно. Так было 5 лет, вход был фри. Сейчас, к сожалению, нет возможности».

  Ксенія Дворнікова, Дмитро Демешев, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  Навальний вимагає відкритого перерахунку результатів виборів у Москві
  Наступний матеріал
  Cтартував міжнародний медіафорум «Kiev Media Week»
  Теги:
  Loading...