Pfizer
Pfizer Shutterstock

COVID-вакцина компанії Pfizer стала доступною для всіх охочих у центрах масової вакцинації – МОЗ

  Читайте по-русски
  Україна очікує отримати майже 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від COVID-19 до кінця липня

  Вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим із пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями. Про це мовиться в повідомленні на Facebook-сторінці МОЗ України.

  Зазначається, що Україна очікує отримати майже 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від COVID-19 до кінця липня, тому цю вакцину зробили доступною для широкого загалу.

  Водночас в Україні щодня працює до 2 тисяч пунктів щеплень, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, яку постачають в однодозних флаконах і яка не вимагає наднизьких температур зберігання, що робить її зручною для використання в таких пунктах.

  Як повідомляв 5.UA, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п'ять етапів. Перший етап передбачає вакцинацію медиків COVID-лікарень, бригад екстреної допомоги, працівників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців і персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

  Станом на 8 липня 2021 року мільйон людей отримав дві дози вакцини від COVID-19

  Нагадаємо, в Україні за тиждень було зафіксовано три рекорди з кількості зроблених за добу щеплень від COVID-19. Протягом п'ятниці, 9 липня, були вакциновані 114 660 осіб.

  Додамо, як просувається вакцинація, можна відстежувати на урядовому порталі онлайн.

  Попередній матеріал
  Ще на пів року: ЄС продовжив санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  На парад до Дня Незалежності прикордонники вперше вийдуть із собаками
  Loading...