Київський метрополітен перед виходом з карантину
Київський метрополітен перед виходом з карантину КМДА / Facebook

COVID-19: Кабмін опублікував постанову про умови карантину в серпні

Читайте по-русски
"Зелений" рівень епідемічної небезпеки на території усього регіону встановлюється, якщо там немає ознак регіону із значним поширенням COVID-19 понад 3 доби

Кабмін оприлюднив постанову, якою запроваджується поділ регіонів на три рівні в зв'язку з поширенням коронавірусу.

"Установити з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 1 серпня до 31 серпня 2020 р. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19", – йдеться у документі.

Рівні карантину в Україні
Рівні карантину в УкраїніПрес-служба Кабміну

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України.

"Жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. У разі одночасного перевищення декількох показників рівень епідемічної небезпеки для окремої адміністративно-територіальної одиниці розраховується окремо для кожного показника та встановлюється на підставі найвищого рівня.

Рівень епідемічної небезпеки може змінюватися для всієї території регіону або території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону.

В регіоні, щодо якого відсутнє рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про встановлення рівня епідемічної небезпеки, застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки. "Зелений" рівень епідемічної небезпеки на території усього регіону встановлюється в разі відсутності в ньому ознак регіону із значним поширенням COVID-19 більше ніж три дні поспіль.

Як і раніше, у період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації; іноземцям – перетинати кордон без наявного поліса страхування.

Нагадаємо, в Україні різко зросла добова кількість інфікованих коронавірусом. Цієї доби зафіксували 1106 випадків.

Попередній матеріал
В Україні за добу ще 1106 людей отримали діагноз "коронавірус" – тимчасом 19 випадків летальних
Наступний матеріал
"Тиша" на передовій: терористи не припиняли обстріли українських позицій – в лавах ЗСУ без втрат
Loading...

Україна викреслила з "червоного списку" Єгипет та Албанію – що це означає

Кабмін змінив критерії щодо країн "червоної зони" – подробиці

У Кабміні запропонували нові штрафи для власників громадських місць за недотримання маскового режиму

Засідання Кабміну під головуванням Дениса Шмигаля – завершено

В Україні наступного тижня можуть продовжити карантин – ЗМІ

Кабмін пропонує посилити відповідальність за неносіння масок у публічних місцях і транспорті – подробиці