Тарас Костанчук пояснив, чим викликано суттєве загострення ситуації на Донбасі

Російські найманці не припиняють обстрілювати позиції бійців АТО

Найскладнішою ситуація залишається на Донецькому напрямку, а саме, біля шахти "Бутівка" та Авдіївки. 

Керівник військового об’єднання учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук розповів, навіщо нам утримувати шахту "Бутівку" та чому бойовики націлились на Авдіївку.

Детальніше дивіться у відео:

"Бойовиків навіть силою не примусиш йти у наступ. Наскільки нам відомо – це абсолютно деморалізоване угрупування людей, угрупуваннями їх і не назвеш, тому що вони весь час конфліктують з російськими інструкторами, вони не розуміють, чому їм не дозволяють мародерство, продавати зброю, чим вони займалися півтора-два роки. Росіяни не підуть тільки тому, що на цьому закінчиться і вся велика Росія – це моє переконання. Якби Росія пішла у наступ, навіть пробуючи пробити коридор до Криму – це все рівно були б величезні втрати Російської Федерації, російських збройних сил, були б тисячні втрати. Українська армія зараз дуже добре укріплена. Я не кажу, що українська армія готова піти у наступ – це непотрібно, але відбити будь-які зазіхання Російської Федерації зараз дуже просто", – розповів керівник військового об’єднання учасників АТО "Справедливість".

"Єдине, у нас там є гном на прізвисько Путлер, який може теоретично все. Навіть не дивлячись ні на що взяти і віддати наказ", – додав Костанчук.

 

Попередній матеріал
У Франції поліція затримала автобус з футбольними фанами РФ
Наступний матеріал
Парубій: Росія в будь-який момент може активізувати військові дії в Україні

Авдіївка і Бутівка: бойовики активно атакують, але українські бійці міцно тримаються

Штаб АТО: Авдіївка залишається епіцентром протистояння, бойовики обстрілюють її з мінометів