"Чорна каса" Януковича: Магера розповів подробиці допиту в НАБУ

  У ході допиту йшлося про гроші, які могли приймати керівники ЦВК від Партії регіонів

  Заступник голови ЦВК Андрій Магера у НАБУ дав свідчення як свідок у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це він заявив журналістам після закінчення допиту, повідомляє УНІАН.

  "Ця справа стосується так званих службових злочинів. Мова, очевидно, йде не про 368-му (одержання хабара), а 369-ту статтю (давання хабара) Кримінального кодексу, і стосується відомої справи про так звані "амбарні книги" Партії регіонів", - сказав Магера.

  Відповідаючи на запитання журналістів, чи запитували його на допиті про можливі зловживання збоку керівництва ЦВК, Магера сказав: "Було широке коло запитань стосовно багатьох суб'єктів, але я до кінця не уявляю свою цінність як свідка. Навіть якщо такі факти малі місце, то зі мною їх ніхто не обговорював. І про якихось осіб чи суми мені нічого невідомо", – сказав Магера.

  Також Магера зазначив, що в ході допиту йшлося про гроші, які могли приймати керівники Центрвиборчкому від Партії регіонів: "Були різні питання. Якщо ви проаналізуєте матеріали, що з'явилися в пресі, то багато питань стосувалися саме цих аспектів і нюансів, пов'язаних з повідомленнями в ЗМІ, і про яких дискутує суспільство".

  Як повідомляв 5.ua, до НАБУ на допит прийшла Усенко-Чорна. Допитати сьогодні мають також Охендовського. Нагадаємо, 30 травня НАБУ почало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. Він повідомив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже $2 млрд доларів ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників, серед яких фігурує і керівник ЦВК Михайло Охендовський.

  Попередній матеріал
  Лисенко прокоментував питання про загибель бійців поблизу Авдіївки попередньої доби
  Наступний матеріал
  В окупованому Криму активісти розпочали флешмоб із кримськотатарською символікою

  Проголосувати за нових членів ЦВК можуть вже у вівторок – представник Президента у ВР

  Герасимов розповів коли Президент внесе до ВР 12 кандидата в члени ЦВК – інтерв'ю

  Оновлювати ЦВК потрібно до виборів 17 липня – Кошель

  Оновлення ЦВК: відхід від квотного принципу і його перспективи

  Комітет виборців: Нова ЦВК може бути гіршою, ніж чинна

  Президент запропонував звільнити 12 членів ЦВК, серед яких Магера, Охендовський та Усенко-Чорна