Дмитро Кухарчук
Дмитро Кухарчук 5 канал

Член "Нацкорпусу" Кухарчук порізав собі вени під відділенням поліції – включення

Читайте по-русски
Там саме тривав допит у справі хуліганських дій представників "Нацкорпусу" під час акції на Банковій 14 серпня

Лідер Черкаського осередку "Нацкорпусу" Дмитро Кухарчук порізав собі вени. Зробив це навмисно під об'єктивами телекамер біля Печерського відділення столичної поліції. Там саме тривав допит у справі хуліганських дій представників "Нацкорпусу" під час акції на Банковій 14 серпня. Чоловіка відвезли до лікарні. 

Дмитро Кухарчук вважає висунуту підозру політичною, оскільки таким чином, на його думку, центральна влада намагається тиснути на ветеранів російсько-української війни і тим самим здає національні інтереси. 

"Володимир Зеленський приїжджав на відкриття пам'ятника під Шполою, а перед цим голова ОДА Олександр Скічко запросив мене до себе і прямим текстом сказав, якщо ви не приїдете на зустріч до Зеленського, то нічого не буде, якщо поїдете, ми в будь-якому випадку щось на вас знайдемо", – розповів Кухарчук.

Своєю чергою адвокати також називають цю справу політичною і кажуть, що в ній є багато юридичних нестикувань.

Як повідомляв 5.UA, 14 серпня біля Офісу президента проходила акція протесту представників "Національного корпусу".  Вулицю Банкову посилено охороняла поліція. Під час акції почалися сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Силовики застосували сльозогінний газ. 

Попередній матеріал
У МОЗ дали рекомендації, як краще організувати урочистості 1 вересня
Наступний матеріал
"Пішли на ризик": українським військовим вдалося евакуювати афганців-перекладачів із Кабула
Loading...