5 канал

Четверта річниця Автомайдану: досі ні одного обвинувального вироку

За словами адвоката автомайданівців, наразі вже є сім виправдувальних вироків, і немає обвинувальних вироків

Досі без покарання винні у переслідуваннях автомайданівців, хоча минуло уже чотири роки. Про це заявив адвокат активістів. За словами Романа Маселка, нині судді ухвалили лише виправдувальні рішення. Ба більше, двоє служителів Феміди, які ухвалювали завідомо неправомірні рішення щодо автомайданівців, нині призначені на посади безстроково.

За чотири роки розслідування по справі Автомайдану до суду передано 69 обвинувальних актів. Наразі вже є сім виправдувальних вироків, і немає обвинувальних вироків. По суті ніхто не поніс відповідальності… Загалом було складено понад 600 фальшивих рапортів, на підставі яких понад 300 автомайданівців було притягнуто до відповідальності. В основному це були позбавлення прав керування, а ще третина – це були штрафи.

Сьогодні четверта річниця поїздки Автомайдану до колишньої резиденції президента-втікача Віктора Януковича. Це була найбільша протестна акція на колесах. 29 грудня 2013 року до Межигір'я поїхали 2 тис. активістів. До протиправних дій тодішня влада залучила понад 450 працівників ДАІ та майже 150 суддів, які під час Революції Гідності складали протоколи та позбавляли права на керування автотранспортом активістів Автомайдану.

Дивіться також фотогалерею:

Це про солідарність: У Києві на Майдані розгорнули рекордний прапор Ічкерії – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Що приніс безвізовий режим українцям у 2017 році – експерт
Наступний матеріал
Другий етап реформи: Президент підписав укази про ліквідацію місцевих і створення окружних судів
Loading...