Четверо відчайдухів на квадроциклах планують перетнути Україну з Півночі на Південь

  Перетнути Україну із Півночі на Південь максимально прямим маршрутом - планують четверо відчайдухів на квадроциклах. Мандрівники буквально під лінійку провели пряму лінію на карті України від найпівнічнішої точки - селища Грем`яч у Чернігівській області до найпівденнішої - мису Сарич. Ця пряма лінія і стане маршрутом подорожі - довжиною у тисячу кілометрів.

  Не зійти з прямої лінії допоможе навігаційна система. Якщо на маршруті будуть з`являтися перешкоди - обіцяють обходити їх так, щоб найменше відхилятися від прямої. За умови успішного та вчасного проходження дистанції - експерти Національного реєстру рекордів, які протягом всього маршруту стежитимуть за мандрівниками, - зафіксують новий український рекорд. Ім`я п`ятого учасника експедиції стане відоме після проведення аукціону, на якому кожен охочий зможе придбати собі місце в екіпажі. Гроші отримані від торгів - мандрівники хочуть спрямувати на лікування свого важкохворого товариша.

  Дмитро Іванов, учасник експедиції: "Стране не хватает мужских поступков поетому ми решили командой организовать експедицию - Квадролом".

  Антон Бондаренко, ініціатор експедиції: "Взял две точки - самую северную - село Гремьяч и самую южную - мыс Сарыч - провели прямую линию и ето наш маршрут. Мы должни проехать это за десять дней - минимально отклоняясь от прямой линии- соеденяющей крайние точки".

  Попередній матеріал
  44 нових iPhone-5 вилучили українські митники
  Наступний матеріал
  Бійка між митцями та торговцями на Андріївському узвозі [відео]
  Теги: