Чернівці попрощались із загиблим на Донбасі волонтером

  У Чернівцях попрощалися з 31-річним волонтером Романом Шлюсарем. Він загинув кілька днів тому у Лисичанську, куди привіз гуманітарну допомогу для вояків та місцевих дітей.

  Роман Шлюсар багато разів планував особисто супроводжувати гуманітарні вантажі до передової, але зазвичай мав достатньо волонтерських справ на місці, у Чернівцях. Вперше зміг вибратися на Донбас напередодні дня святого Миколая. Він віз подарунки дітям в Слов’янськ, і українським бійцям на фронт.

  Поблизу військової частини у Лисичанську в ніч з 18 на 19 грудня волонтер підірвався на міні. Із ним загинув побратим-військовослужбовець.

  У неділю чернівчани попрощалися із загиблим, а у понеділок волонтера поховають на центральному кладовищі міста. У Романа Шлюсара залишилася дружина і двоє маленьких синів.

  Друзі Романа кажуть: смерть товариша не зупинить їхню волонтерську діяльність. Із Буковини на Схід щотижня від'їжджають десятки автомобілів із передачами військовим та мешканцям Донбасу, і зменшувати обсяги допомоги буковинці не мають наміру.

  Попередній матеріал
  В Москві протестували проти закриття каналу, який говорить правду про Україну
  Наступний матеріал
  У США застрелили ще одного поліцейського
  Теги: