Фото із відкритих джерел

Через снігопади в п'яти областях України ускладнений автомобільний рух

  На дорогах п'яти областей - Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Запорізької, через складні погодні умови ускладнений автомобільний рух.

  "Через наслідки негоди, на деяких ділянках автодоріг України залишається ускладнений рух транспортних засобів. Для забезпечення безпеки дорожнього руху, безперебійної роботи снігоприбиральної техніки в даний час діють обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах.", - повідомляє прес-служба ДАІ.

  Зазначається, що у Запорізькій області обмежено рух на трасі Н-08 Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя, з 474 по 452 км (від м Запоріжжя до кордону з Дніпропетровською областю).

  У Дніпропетровській області обмежено рух вантажного та пасажирського автотранспорту на М-04-1 "Південний обхід м. Дніпропетровська".

  У Миколаївській області закрито рух автотранспорту до закінчення негоди на деяких автодорогах загального користування державного і місцевого значення. Найбільш складні ділянки - Н-14 "Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв", 190 - 232 км (між населеними пунктами Антонівка і Капустине), М-14 "Одеса-Миколаїв-Новоазовськ", 100 - 120 км (між населеними пунктами Нечаяне і Половинки), Т-15-06 "Миколаїв-Доманівка-Берізки", 0 - 36, (між населеними пунктами Миколаїв і Ульянівка), Т-15-07 "Миколаїв-Парутіно-Очаків", 1 - 9 км (між населеними пунктами Миколаїв і Парутине).

  В Одеській області заборонено рух на автодорогах М14 "Одеса-Мелітополь", М15 "Одеса-Рені", М16 "Одеса-Кучургани", М27 "Одеса-Іллічівськ", Р70 "Одеса-Б.Дністровський".

  У Херсонській області частково обмежено рух транспортних засобів від кордону Миколаївської області в Херсон на ділянці автомобільної дороги М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ", 177-206 км.

  Як повідомлялося, за попередню добу рятувальники визволили зі снігових заносів понад 6 тисяч автомобілів.

  Попередній матеріал
  Австралійці більше не засмагатимуть у соляріях
  Наступний матеріал
  Сьогодні на усій території України оголосили штормове повідомлення - Укргідрометцентр

  Рятувальники визволили зі снігового полону понад 6 тисяч автомобілів по всій країні

  Херсонці невдоволені повільною ліквідацією наслідків снігопадів

  Рятувальники звільнили зі снігових заметів майже 3000 авто

  В Миколаївській та Херсонській областях через снігопади перекрили дороги