Рятувальники визволили зі снігового полону понад 6 тисяч автомобілів по всій країні

  За минулу добу рятувальники звільнили зі снігових заметів 6 тисяч 313 транспортних засобів.

  Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  "Зі снігових заметів рятувальниками було вивільнено близько 6 тис 313 транспортних засобів, евакуювали і надали допомогу в пунктах обігріву близько 13 тис 743 особам в наступних областях: Дніпропетровська (вивільнено 632 од. транспортних засобів та надано допомогу 811 особам); Запорізька (вивільнено 465 од. транспортних засобів та надано допомогу 1037 особам); Миколаївська (вивільнено 3142 од. транспортних засобів та надано допомогу 5169 особам) ; Одеська (вивільнено 1291 од. транспортних засобів та надано допомогу 4351 особам); Херсонська (вивільнено 678 од. транспортних засобів та надано допомогу 2109 особам); Полтавська (вивільнено 38 од. транспортних засобів та надано допомогу 61 особі); Харківська (вивільнено 67 од. транспортних засобів та надано допомогу 205 особам)", - йдеться у повідомленні.

  У ДСНС додали, що до розчищення доріг, вивільнення транспортних засобів зі снігових переметів та надання допомоги водіям і пасажирам було залучено близько 2 тис. 900 осіб та 1 тіс.650 одиниць техніки.

  ЯК повідомлялося, найскладнішою ситуація виявилася у Одеській області. У ніч на 30 грудня на трасі Одеса-Миколаїв замерз насмерть водій мікроавтобуса.

  Попередній матеріал
  У Канаді поліція розслідує вбивство дев'яти людей
  Наступний матеріал
  Сили АТО знищили диверсійну групу біля Пісків - штаб
  Теги:

  Між Одесою і Миколаєвом водій замерз на смерть - Омелян

  Херсонці невдоволені повільною ліквідацією наслідків снігопадів

  Рятувальники звільнили зі снігових заметів майже 3000 авто

  В Миколаївській та Херсонській областях через снігопади перекрили дороги