Британські туристи забронювали у Києві неіснуючий хостел [відео]

  Британські туристи забронювали у Києві хостел, що не існує. Уболівальники планували зупинитися на невеликому судні за 50 фунтів стерлінгів на добу. У підтвердженні резервування номера зазначалась адреса – River Passenger Terminal. Проте корабель, як з`ясувалося, до чемпіонату не доїхав. Про пригоди британців в Україні у матеріалі Азада Сафарова.

  Англійський фан: "Хостелворд - через них ми забронювали номер ще в лютому, а тиждень я їм написав листа".

  Місця у хостел для себе та своїх друзів британець Джеймс зарезервував ще за півроку до Євро-2012. За тиждень до приїзду в Київ отримав і підтвердження броні. Та коли компанія прибула до столиці, виявилося: заселитися немає де.

  Перший англієць: "Ми прийшли на місця, а там взагалі не було хостелу, в якому ми забронювали місця. Ми були втомлені і засмучені, бо щойно  приїхали з Варшави. А ця дорога тривала 18 годин".

  Другий англієць: "Хостел у вигляді невеличкого судна  мав бути на Поштовій площі. Та британці набережною прогулювалися марно".

  Третій англієць: "Ми підходили до поліцейських і до охоронців, але вони не знали англійської. На щастя ми натрапили на Галину, вона просто врятувала нас".

  А це - та сама Галина, яку випадково зустріли ошукані британці. Журналістка інтернет-видання цього дня  йшла робити репортаж про  шведських фанів, натомість потрапила у пригоду з англійськими. Дізнавшись про проблему, зателефонувала власникам хостелу.

  Галина Титиш, журналістка: "Мені відповіла жіночка в досить невічливій , вона мені скзалаа хто ви така - чого ви телефонуєте , ви що бронювали ні ви не бронювали. Дайте трубку тому хто бронював".

  Як виявилося, корабель-хостел не встиг вчасно дістатися Києва. Проте клієнтів про це попередити забули. Британцям лише пообіцяли повернути п`ятдесят  фунтів застави, які вони проплатили ще задовго до приїзду. Та  фанам головне, що для них знайшли новий прихисток.

  Англієць: "До нас всі були дуже приязні, і таксист і власник цього нового хостелу. Нам дуже приємно".

  Додзвонитися до власників флоатхотелу, який не дійшов до Києва, "5 каналу" не вдалося. Натомість власниця іншого столичного хостелу, яка не захотіла називатися, розповіла що іноземних фанів ошукують в Києві вже не вперше.

  Українець: "8 июня в первый раз обратилась 4 бразильцев, которые забронировали Виайпи холивуд когда они приеали туда по адресу то его там протсо не оказалось. Еще несколько шведок приеходило на днях, та же самая ситуация была - мы их у себя поселили".

  Британці проведуть у Києві два дні. Запевняють: прикрий інцидент, з якого розпочався візит, їхнього враження про Україну - не зіпсував.

  Азад Сафаров, Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Трубу біля фан-зони у Києві полагодять до кінця дня
  Наступний матеріал
  АМК: ціни на роумінг мобільних операторів - завищені
  Теги: