Ілюстративне фото Inshe.tv

Боротьба з тіньовими доходами: в Україні відбудуться "трудові чистки"

  З 5 жовтня доручено провести інформаційно-роз'яснювальну кампанію про заплановані заходи і неприпустимість допуску до роботи співробітників без оформлення з ними трудових відносин

  Кабінет Міністрів України доручив Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня розпочати заходи, які будуть спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення. Сьогодні, 5 вересня, уряд ухвалив відповідне рішення. Про це повідомляє НВ.

  Крім того, з 5 жовтня доручено провести інформаційно-роз'яснювальну кампанію про заплановані заходи і неприпустимість допуску до роботи співробітників без оформлення з ними трудових відносин. Також необхідно буде щомісяця до 10-го числа подавати в Держслужбу з питань праці інформацію про проведену роботу для подальшого узагальнення та передачі в Кабмін.

  Як повідомляв 5.UA, кожен третій працівник в Україні – а це близько 5 мільйонів осіб – працює нелегально, однак Державна служба з питань праці вживає заходи для зниженням рівня тіньової зайнятості. 

  Попередній матеріал
  Мирослав Продан написав заяву на звільнення з посади керівника ДФС
  Наступний матеріал
  Отруєння Скрипалів: оприлюднено імена підозрюваних громадян РФ

  Мирослав Продан написав заяву на звільнення з посади керівника ДФС

  Засідання Кабінету Міністрів – відео

  В Україні відключають аналогове телебачення

  Уряд залишив аналогове телемовлення на частині території України

  Кабмін розширив перелік заборонених товарів із РФ

  Стало відомо, за якої умови Кабмін виплатить борги пенсіонерам з окупованих територій