"Болить за Україну": у Вінниці проводжали контрактників, що незабаром захищатимуть країну на Сході

Від початку року на службу за контрактом зголосилися піти майже 1,5 тисячі вінничан

До навчальних центрів Житомирської, Львівської, Миколаївської, Чернігівської та Київської областей вирушили понад 100 вінницьких контрактників. Там вони пройдуть спеціалізовані курси та посилені тренування перед службою на Сході, що триватимуть 2 місяці, передає "5 канал".

Від початку року на службу за контрактом зголосилися піти майже 1,5 тисячі вінничан. Переважно, це молодь із сільської місцевості. Крім патріотичних настроїв, їх мотивує і висока зарплата – від 7 тисяч гривень.

У військкоматі наголошують, що контрактники більш дисципліновані, тому краще виконують бойові завдання, ніж призовники.

"Через те, що ця людина підписує контракт, вона вже себе зобов'язує, ставить у певні рамки. Крім того, за проступки передбачена кримінальна відповідальність", – каже начальник відділу комплектування та призову Вінницького обласного військового комісаріату Володимир Дозорець.

Один з контрактників Ігор Поліщук пояснює, чому пішов у добровольці : "Болить за Україну, що хтось прийшов і лізе сюди воювати. Чого на нашу Україну лізти? Я не можу цього зрозуміти. Через те набрався сміливості, хоробрості й зважився піти на контракт".

У Вінниці контрактників проводжають батьки, рідні та друзі. Розповідають: водночас і пишаються таким вибором хлопців, і хвилюються за них.

"Це його вибір. Ми будемо молитися і сподіватися на краще", – каже сестра військовослужбовця Людмила Крив'юк.

Як відомо, військкомати й надалі продовжують набір бійців на контрактну службу. Вінниччина тепер у першій п'ятірці областей за кількістю бажаючих вступити до лав Збройних Сил України.

Нагадаємо, за даними Міноборони, станом на 12 серпня контракт на службу в армії України з початку 2016 року уклали понад 44,5 тис. військовослужбовців

Олена Бучацька, Олександр Семенов, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент відправив на доопрацювання закон про амністію
Наступний матеріал
В Україні готуються створити до Дня Незалежності рекордний квітковий "Прапор миру"

Кабмін ухвалив закон про забезпечення контрактників житлом

У Міноборони озвучили оновлені дані щодо кількості контрактників

Міноборони: з початку року контракт на службу в армії уклали понад 43 тис. військовослужбовців

Держприкордонслужба восени має намір відмовитися від призову на строкову службу