Фото Адміністрація президента

Президент відправив на доопрацювання закон про амністію

  У липні Верховна Рада ухвалила закон

  Президент України Петро Порошенко відправив на доопрацювання законопроект №4255, яким була оголошена амністія і поширена в цьому році на засуджених учасників антитерористичної операції. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради України.

  Закон, ухвалений Радою у липні 2016 року, передбачав звільнення від покарання у виді позбавлення волі осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, отримали статус учасника бойових дій, обвинувачених, засуджених за вчинення злочинів, що не є особливо тяжкими, злочинами проти життя та здоров‘я особи.

  Крім того, закон передбачав звільнення від відбування покарання засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими, за злочини, вчинені з необережності, які не є особливо тяжкими. Зокрема, ця норма стосується осіб, які на момент вчинення злочину були неповнолітніми, жінок, вагітних на день набрання чинності законом, осіб, які мають неповнолітніх дітей, осіб, які досягли пенсійного віку.

  Також передбачалося звільнення з місць обмеження волі засуджених, невідбута частина покарання у яких становить менше одного року.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко ветував та повернув зі своїми пропозиціями на розгляд Верховної Ради закон "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення" (№2706).

  Попередній матеріал
  Марчук: Існує загроза блокування переговорів у "нормандському форматі"
  Наступний матеріал
  "Болить за Україну": у Вінниці проводжали контрактників, що незабаром захищатимуть країну на Сході
  Теги:
  Loading...

  Презентація мистецької програми, приуроченої до Дня Державного Прапора та 25-річчя Незалежності України – відео

  Порошенко доручив забезпечити доступ до захоплених у Криму громадян України омбудсмена й правозахисників

  Порошенко: Треба вимагати від РФ допуску ОБСЄ до об'єктів у Криму

  Порошенко: Із понеділка всі чиновники мають вигорнути свої кишені