Бойовики обстріляли житлові будинки в окупованій Горлівці

  В ніч з 9 на 10 липня бойовики з використанням забороненого Мінськими домовленостями озброєння обстріляли Микитівський район Горлівки

  Напередодні перемов Тристоронньої контактної групи у Мінську бойовики обстріляли житлові будинки та інфраструктуру окупованої Горлівки. Зокрема, влучили у загальноосвітню школу, повідомляє прес-офіцер української сторони Спільного Центру Контролю й Координації припинення вогню Віталій Іванов.

  Там назвали цей обстріл провокацією і пояснили, що бойовики хочуть звинуватити українських військових у порушенні Мінських домовленостей під час майбутньої зустрічі. Вона, нагадаємо, запланована на 13 липня у Білорусі.

  На місце обстрілу виїхали спостерігачі ОБСЄ. Утім, невідомі люди у цивільному заблокували їхній рух і змусили повернути назад (раніше 5.ua оприлюднив відео цього інциденту).

  У СЦКК підсумували:
  - "провокативний обстріл здійснено бойовиками ОРДО з використанням мінометів встановлених на транспортних засобах;
  - стрільба велася з позицій, що знаходилися на відстані близько 3400 м на території ОРДО.
  Варто наголосити на тому, що бойовики добре знали куди ведуть вогонь та якого ефекту прагнуть досягнути: тотальний хаос, упереджене ставлення місцевого населення до Збройних Сил України та СММ ОБСЄ".

  Як повідомив раніше представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Сергій Пирожков, на зустрічі у Мінську мають узгодити офіційну лінію розмежування на Сході.

  Попередній матеріал
  Формально депутати сесію не закриють, але поїдуть відпочивати – Фесенко
  Наступний матеріал
  Загін морської охорони пройшов курс бойових плавців

  Порошенко повідомив про майже 100% виконання Мінських угод Україною – подальші кроки за РФ

  13 липня у Мінську мають узгодити офіційну лінію розмежування на Сході

  Український переговірник розкрив порядок денний політичної підгрупи в Мінську

  Порошенко: Санкції проти Росії – це потужна мотивація до виконання Мінських угод