Боєць і казкар
Боєць і казкар 5 канал

Боєць, інженер і справжній казкар: як змінилось життя демобілізованого героя

Свій перший твір для дітей під назвою "Великі собаки бояться маленьких дівчаток" Сергій почав писати на фронті

З інженера-будівельника у казкарі-мультиплікатори. Змінити діяльність демобілізований військовослужбовець Сергій Лоскутов вирішив ще на фронті. Саме там і почав писати казки. Творчість допомогла чоловікові призвичаїтися до мирного життя після повернення з Донбасу, розповідає кореспондент "5 каналу".

На бойових позиціях Сергій прослужив цілий рік. Воювати пішов у березні 2014 року. В Ізвариному Луганської області, що розташоване поблизу кордону з Росією, кілька разів потрапляв у оточення. Після повернення додому Сергій волів нікого не бачити.

"Сидів у кінці городу десь з місяць, а потім потихеньку і дружина допомогла, і сусіди, і друзі. Потихеньку почав виходити, малювати, казки писати", – розповідає демобілізований військовослужбовець ЗСУ Сергій Лоскутов.

Свій перший твір для дітей під назвою "Великі собаки бояться маленьких дівчаток" чоловік написав торік. Усі свої примірники письменник роздарував. Українською казку переклала подруга Сергія, невістка відомого поета Василя Стуса – Тетяна Стус.

Тетяна – дитяча письменниця і знає, що подобається малечі. Нині вона допомагає Сергієві підготувати до друку інші рукописи. "Ці рукописи про закоханого видра. Це такий свіжіший твір. Теж дуже смішненький, гумористичний. І ще один дуже-дуже важливий текст – це твір про війну. Його стилістика дуже виразна", – коментує Тетяна.

На фронті Сергій написав і казку для дорослих. Потому намалював презентаційний ролик для соціального проекту про пса Барабуку. А от до подій на Донбасі Сергій був інженером-будівельником. Як змінилось життя інженера, військового і тепер уже мультиплікатора – дивіться в сюжеті:

Усього у письменницькому доробку Сергія близько 30 творів. Цьогоріч для кількох казок письменник планує написати продовження.

Людмила Голоднік та Олександр Петровський, "5 канал"

Попередній матеріал
Розстріли на Майдані: призначено слідчий експеримент для встановлення локацій "екс-беркутівців"
Наступний матеріал
У Київраді зчинилась бійка між депутатами: що обурило "свободівця" Назаренка
Loading...

"Бізнесові воїни": як демобілізовані бійці кардинально змінюють своє життя після АТО

Демобілізовані – побратимам: На Рівненщині колишні бійці зводять реабілітаційний центр

"Народний Герой": на Полтавщині нагородили військовослужбовців та демобілізованих бійців