Богословська: "газові" угоди уряду Тимошенко були незаконними [відео]

  "Газова" справа проти Юлії Тимошенко може бути наймасштабнішою з усіх, які раніше порушили проти екс-прем`єра. Таку думку висловила голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин підписання угод між НАК “Нафтогаз України” та компанією “Газпром", Інна Богословська.

  За її словами, Тимошенко не мала директив Кабінету міністрів України на укладання договорів із Росією. Богословська продемонструвала стенограми засідань Кабміну з грифом "таємно" від 19 січня 2009 року. З них видно, що відповідні директиви не були ухвалені. Богословська каже - після завершення роботи комісії та оприлюднення її результатів у парламенті, матеріали планують передати до ГПУ.

  Інна Богословська, народний депутат, ПР: "По завершенню роботи ТСК ми будемо вимагати від парламенту, а я думаю, підстави для цього всі є, адже все підтверджує, що газові угоди були підписані незаконні. Прем`єром не є Юлія Тимошенко, то ми будемо наполягати на перегляд цих кабальних умов".

  Сергій Пашинський, народний депутат, БЮТ-Б: "За весь час виступу я не побачив нічого грунтовного, а намагання притягнути справу за вуха. У 2009-му ми отримали найкращі ціни в Європі".

  Попередній матеріал
  У Мілані розпочинається суд над Берлусконі
  Наступний матеріал
  Попри заяви про перемир`я - у Лівії тривають бойові дії
  Теги: