Facebook Океан Ельзи

Благодійний концерт Вакарчука зібрав 10 млн для військового шпиталю

  Майже десять мільйонів гривень зібрали напередодні ввечері у Театрі Івана Франка в Києві. Там лідер гурту "Океан Ельзи" співав пісні зі свого сольного проекту, який називається "Вночі".

  Ціна квитка сягала двадцяти тисяч гривень – і майже всі розмели. На всі ці гроші мають закупити медичне обладнання для Запорізького військового шпиталю.

  Родина киянина Григорія Туника як і Петра Порошенка на цей благодійний концерт купила п’ять квитків по двадцять тисяч гривень кожен.

  Бійці на милицях і у візках були єдиними дійсно віп-гостями, які цього вечора слухали Вакарчука безплатно. Квитки їм дарували. Їм від цього ставало ніяково.

  Приходили цілими робочими колективами на чолі з роботодавцями, промінявши свої новорічні корпоративи на цей несвятковий благодійний вечір.

  Для багатьох це був найкоштовніший концерт у житті. За такі гроші на жодного співака б не пішли.

  Платив і Святослав Вакарчук – не тільки за членів свої родини, але й за друзів, яких хотів бачити, але які не могли собі цього дозволити.

  Від цього всього бракне слів начальниці Запорізького військового госпіталю, для якого цього вечора назбирали загалом десять мільйонів гривень. Саме цей госпіталь у Запоріжжі є чи не найближчим до зони, охопленої війною. Там і зараз в стаціонарі шість десятків бійців. Госпіталь посилено ремонтують. Помагають прості запоріжці – навіть студенти і школярі.

  Але у цьому життєво важливому закладі немає сучасного обладнання, яке рятує життя. Завдяки тому що минулої ночі ангели у Києві не спали – тепер воно у них буде.

  "Это рентген-аппарат, это УЗИ-аппарат, это наркозно-дыхательный аппарат, два реанимобиля. Ну это действительно царский подарок нам!" – каже каже начальниця Запорізького військового госпіталю Ольга Чоп.

  На сцені разом зі Святославом Вакарчуком безкоштовно викладались ще зо два десятки музикантів, які своїми пальцями вичаровували щось дуже ніжне і таємниче. Передусім це один з найіменитіших камерних оркестрів України – "Київські солісти".

  Зала принишкла і не підспівувала. Не було тих пісень "Океану Ельзи", які у всіх на устах і на усіх радіостанціях. Було інтимно – як і годиться уночі. І тепер Святослав Вакарчук планує з цим своїм старим сольним проектом проїхатися регіонами – щоби й там музикою задати благодійний тон.

  Попередній матеріал
  Під Горлівкою різні банди терористів воюють між собою – бійці АТО
  Наступний матеріал
  Нафта Brent знову подорожчала до 61 долара за барель

  Українські зірки долучились до благодійного проекту на користь поранених бійців

  Українські офіцери передали медпрепарати від благодійників до дитячої лікарні Слов’янська

  Прикарпатські благодійники придбали 3 автомобілі для полку "Азов"

  В Одесі відбувся благодійний ярмарок на підтримку сил АТО