Українські зірки долучились до благодійного проекту на користь поранених бійців

  Приміряти і сфотографуватись у традиційних шатах XVIII-XIX століття вдалося 15-м українським знаменитостям. Зірки шоу-бізу та телебачення взяли участь у фотосесії, де вони одягнені в автентичний українських одяг.

  Костюми для фотосету позичили з приватних колекцій з 20-ти регіонів України. Аксесуари частково довелося відтворювати, адже більшість примірників не збереглася.

  Моделям довелося позувати мало не добу, адже сам процес одягання доволі довгий. Щоб правильно і традиційно вбратися у старовинні шати дівчатам допомагали костюмери. Образи створювали згідно з призначенням одежі – деякі сукні були побутові для повсякденного життя, інші – традиційні весільні.

  В такому зокрема, позувала і ведуча 5 каналу Яніна Соколова. Вона зазначила: "Зараз ми вдягаємо світшоти з тризубом, от як я сьогодні в квіточках на сукні, і дуже часто це не підкріплено нічим, просто модою. Мені хотілося б, щоб це було підкріплено ще душею. Багато стало мімікрувати під щирих українців, а насправді щирих дуже мало, принаймні серед тих, хто вирішує долю держави. На цьому я акцентую, бо якби щирих українців серед можновладців було більше, ми б швидше прийшли до чого прагнемо. Власне, ми шукали Європу – бачите, знайшли Україну".

  Всі учасники проекту залюбки долучилися до популяризації українського, бо мета його – благодійна.

  Організатор проекту "Щирі" Наталя Кравець пояснила: "Проект этот – о любви к Украине, о любви к нашему народу, традициям, потому что основная часть этого проекта не только показать наш национальный костюм, как правильно его носить – это благотворительная составляющая. Мы выпустили календарь на 2015 год, и этот календарь будет продаваться, а все деньги пойдут раненым солдатам, которые лежат в нашем госпитале".

   

  Попередній матеріал
  Співробітники СБУ знову затримали "Топаза"
  Наступний матеріал
  Губернатор Кубані закликав росіян розділити відповідальність за нинішній стан Росії з керівництвом

  Українські офіцери передали медпрепарати від благодійників до дитячої лікарні Слов’янська

  Прикарпатські благодійники придбали 3 автомобілі для полку "Азов"

  В Одесі відбувся благодійний ярмарок на підтримку сил АТО

  Ужгородці влаштували благодійний книжковий ярмарок, щоб купити тепловізор 128-й бригаді