facebook.com/eurovision2017kyiv

Бюджет Євробачення: оргкомітет озвучив видатки та доходи від конкурсу – інфографіка

Загалом Україна витратила на проведення конкурсу 20,4 мільйони євро

Оргкомітет Євробачення-2017, що пройшло у травні в Києві, відзвітував про видатки і доходи на організацію та проведення конкурсу. Зі слів виконавчого продюсера музичної першості Павла Грицака, на продажі квитків було виручено на 65% більше від прогнозованої суми – а саме 72,5 млн грн, передає ТСН.

Як стало відомо, загальна сума витрат України на проведення Євробачення склала 20,4 млн євро. Серед них трохи більше 600 млн грн – витрати з рахунків НСТУ, 520 млн – витрати з держави і бюджету Києва, 447 млн – це витрати від українських та іноземних компаній.

Зі слів Грицака, після проведення конкурсу є й залишки на рахунках. Зокрема, на загальному рахунку зосталось 277 млн грн. 

Також представник оргкомітету Євробачення-2017 розповів про суттєву економію – у 135 млн грн. За його словами, це "найважливіша цифра". Крім того, він наголосив, що інформація про те, що Україна витратила найбільше грошей на цю подію, неправдива.

Як повідомляє ТСН, попри усі цифри, перелічені вище, з вітчизняними підрядниками НСТУ досі не розрахувалася. Тому 6 червня близько 100 компаній планують провести пікет Кабміну з вимогою виплатити обіцяні кошти.

"Заборгована сума становить 400 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Відповідну інформацію вже прокоментували в оргкомітеті Євробачення. Там наголосили, що сума боргу становить 142 млн грн й усі зобов'язання перед підрядниками будуть виконані.

Нагадаємо, раніше стало відомо, у скільки обійшлося вбрання для ведучих Євробачення-2017.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві білка втекла від господарів і наїлася полуниці на ринку – фото
Наступний матеріал
В ЄС закликають НАЗК пришвидшити перевірку е-декларацій
Loading...