YouTube

Бірюков заявив про "розгойдування ситуації" в ЗСУ

  Він розповів, що розгойдування відбувається з використанням спецзасобів та "балакунів". І зокрема, розгойдують ситуацію мітингувальники в Києві

  Останні 5 діб йде активне розгойдування ситуації в ЗСУ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Президента Юрій Бірюков.

  "А тепер те, що я знаю... Останні 5 діб йде активна розгойдування у ЗСУ. З використанням спецзасобів, з використанням "балакунів". Фіксуються, когось тихо зараз затримують, але всіх відстежити і все відстежити – складно", – сказав Бірюков.

  Він продовжив: "Армію качають. Просто вдумайтеся, хтось зараз, прямо в цю хвилину, качає настрій в армії. Цей хтось хоче домогтися перемоги над нами саме такою ціною. Тому що, як не крути, що не спотворюй, що не критикуй, але не можна не визнати той факт, що за два роки наша армія була відтворена, і нехай далека ще від ідеалу, наша армія зараз здатна утримати наступ.

  Армію качають. Прізвище того, хто качає, по ланцюжку вгору – Путін. І так, він може напасти. Коли розгойдає. Ми це вже проходили в 2014-му, коли розгойдували Крим, розгойдували Донецьк, розгойдували Луганськ. Армію качають, а армія, в масі своїй – не слухає. Більше того, сигналізує. І більше того, сама і затримує. Без імен, поки. Але армія нервує і відволікається".

  Також Бірюков наголосив: "Той, хто зараз організовує і/або виходить на всі ці протести, законні і гарантовані Конституцією, качає армію. Качає країну. Ставить країну під загрозу. ... Той, хто зараз хоче покричати про "злочинна влада", "нестерпні тарифі" – дійсно свідомий або несвідомий помічник, друг, товариш і брат Путіну. Ви, учасники протесту, підставляєте армію. Тим, що змушуєте бійців нервувати про тил. Відволікаєте від прицілу, від нічника, від гашетки. ... Але вами відверто і вульгарно граються. І ви працюєте на ворога. Не час, не місце".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше політичний оглядач Кирило Сазонов заявив, що протести в Києві організовані доволі цинічно.

  Попередній матеріал
  Акції в центрі Києва: поліція розблокувала основні вулиці столиці
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку стартувало грандіозне шоу іграшкових поїздів

  Геращенко назвала "безсоромним" використання євросимволіки на "проплаченому мітингу" в Києві

  Представники "Батьківщини" організовано збирали "ошуканих вкладників" на мітинги під Нацбанком – Помазанов

  У США відбуваються останні передвиборчі мітинги Клінтон і Трампа

  Рух Хрещатиком відновлено: поліція відтисла мітингувальників на узбіччя

  Акції в центрі Києва: поліція розблокувала основні вулиці столиці

  Кілька молодиків намагалися пронести на масові акції в центрі Києва легальну травматичну зброю