Більше сотні будинків у Житомирі потребують ремонту покрівлі [репортаж, відео]

  В аварійному стані нині понад сто покрівель багатоквартирних житлових будинків у Житомирі. Під час дощу оселі мешканців перетворюються на душ. Наприклад, дах п`ятиповерхівки на вулиці Черняховського не ремонтували вже протягом півтора року. Мешканці цих домівок сподіваються лише на допомогу влади.

  Віталій Ходаківський, мешканець будинку: "Ось, подивіться, будь ласка. Тут уже скоро почнуть кирпичі падати, і почне падати ця стінка".

  Квартира Віталія Павловича - на останньому, п’ятому поверсі. Каже: інколи, під час дощу, він не відчуває різниці між вулицею та квартирою, бо і в своїй оселі  також змушений сидіти під парасолькою.

  Віталій Ходаківський, мешканець будинку: "Чесно сказати, це не повний душ, але приблизно це. Воно тече і там, і тут, скрізь тече".

  Від дірявого даху страждають усі мешканці горішніх поверхів будинків на вулиці Черняховського. Майже після кожної зливи вони змушені робити ремонт у своїх квартирах. Проте для деяких така необхідність є великою розкішшю.

  Людмила Коблюк, мешканка будинку: "Я цей ремонт робити не буду – ні в хаті, ні на криші. В мене внук інвалід – 21 рік. У мене пенсія. Що я можу зробити за свої гроші?"

  Мешканці будинку з аварійним дахом неодноразово зверталися по допомогу до мерії. Чиновники, зі свого боку, зобов`язали комунальників відремонтувати покрівлі. Ті за півтора року дах лише частково підлатували. На капітальний ремонт - не вистачає грошей. 

  Ігор Бублик, начальник КВЖРЕПу №1: "Міська рада нам не виділяла. Міська рада – основний розпорядник коштів, ЖЕК тільки контролює обсяг, об’єм і якість".

  Натомість, у міському управлінні житлового господарства стверджують- лише лагодити дахи не має сенсу, покрівлям потрібен капітальний ремонт. На який, знову ж таки, коштів також не вистачає.

  Світлана Півоварова, начальник міського управління житлового господарства: "Потрібно 1 млн. 200 тис., на сьогоднішній день нам виділили на ремонт м’якої покрівлі - 500 тисяч. Ці 500 тисяч - як можна поділити між будинками? Їх 115, негайного ремонту потребують 25, а кошти є тільки на 6".

  Але, попри брак коштів, у міській раді обіцяють - вже наприкінці липня владнають цю проблему. 

  Наталія Дехтієвська, Олександр Данилюк, Житомир, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Збірна Німеччини може першою кваліфікуватись до фіналу Євро-2012
  Наступний матеріал
  Повені на Гаїті - щонайменше 23 загиблих
  Теги: