Білоцерківський регіонал заперечує свою причетність до сутичок у Києві

  Голова білоцерківської організації "Молодих регіонів" не причетний до побиття журналістів 18 травня. Про це заявив сам лідер "Молодих регіонів" Василь Бойко на прес-конференції.

  За його словами, у день сутички він не з`являвся у Києві, а був на діловій зустрічі, а потім на греблі. Голова білоцерківського осередку Партії ргіонів заявляє, що відбулась "маніпуляція і провокація", щоби звинуватити партію влади у причетності до сутичок. 

  Нагадаємо, журналісти вказали на фото серед нападників людину, яка дуже схожа на Василя Бойка. Останній підтверджує свою унікальну схожість з людиною, що була біля Софійської площі. Але ні свого двійника, ні його товаришів, запевняє Василь Бойко, він ніколи не бачив.

  Костянтин Бугайчук, голова Білоцерківської міської організації Партії регіонів: "В голове делегации планировался быть Василий Бойко, но так сложились обстоятельства, что он поехать не смог. Видно где-то была утечка информации и вот, та провокация в итернете - человек, похожий на Василия Бойка был подобран. В одном только просчитались, что он в Киеве не был вообще".

  Василь Бойко, голова білоцерківського відділення організації "Молоді регіони": "Була взята фотографія з сайту, яка зроблена рік назад. Зараз, якщо зрівняти цю людину і мене, мене зара, який я є внатурі, по тим фото - да, я похожий, ну а зара я похожий?"

  Попередній матеріал
  Ізраїль скасував візит делегації ЮНЕСКО через суперечки з Палестиною
  Наступний матеріал
  Оклахома оговтується після потужних торнадо [відео]
  Теги:
  Loading...