5.ua

Біля "Межигір’я" міліція побила селянина на очах у прочан (оновлено)

  Інформацію про побиття міліціонерами мешканця селища Нові Петрівці, поблизу якого розташована резиденція Януковича – перевіряє обласна прокуратура Київщини. Про це 5-му каналу повідомили у прес-службі відомства. Раніше про інцидент заявили громадські активісти. Прочани, які відвідували місцеву капличку «Дзвінкова криниця», наголошують – зайшли до знайомого пощедрувати, натомість – побачили, як правоохоронці побили людину.

  Микола Ляхович, громадський активіст: «Вирішили зайти до Петра Федоровича, нашого знайомого, який живе на Межигірській, 104 – пощедрувати. Коли ми тільки завернули в цю вуличку – нас одразу почали блокувати. Вони нас блокують, взагалі починають відтісняти. За декілька хвилин вийшов Петро Федорович, показав їм паспорт, показав їм прописку, що він прописаний на Межигірській, 104. Він хотів до нас вийти – вони його збили з ніг, кинули на землю, почали бити – реально, у нас на очах – і потягнули його в автобус – чоловіка старшого – потягнули в автобус».

  У міліції твердять, що потерпілий, нібито, сам упав на землю і почав голосити, що йому зле. А правоохоронці підхопили його та занесли до автобуса, щоби він не лежав на морозі. Така версія – на сайті МВС Київщини. За повідомленням, чоловік підійшов до міліціонерів та вимагав пропустити до місця його проживання прочан, які, нібито, несли плакати нерелігійного змісту. Після того, як правоохоронці намагалися роз’яснити громадянину, що гасла неетичні – чоловік, начебто, почав чіплятися до них.

   

  Попередній матеріал
  Кожара відповів на критику з боку ЄС: репресії – внутрішня справа України [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція скликає нове віче і вимагає скасування вчорашніх законів [відео]