Фото espreso.tv

Бійці "Дозору" та резерви кінологів: як ДПСУ пильнуватиме за кордонами під час проведення виборів

Читайте по-русски
Загалом безпеку на держкордоні забезпечуватимуть близько 7 тисяч прикордонників щодоби

Починаючи з наступного тижня Державна прикордонна служба України перейде у посилену фазу охорони кордону через проведення президентських виборів-2019. Про таке повідомив речник відомства Олег Слободян на брифінгу 14 березня, передає УНІАН.

"Впродовж березня у межах компетенції Державна прикордонна служба України здійснює заходи з посиленої охорони кордону у зв'язку з підготовкою та проведенням виборів президента України. Мета – не допустити провокацій на державному кордоні, провезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору, а також недопущення осіб, які можуть брати участь у дестабілізаційних заходах на території України у період виборів", – пояснив Слободян.

Активна фаза цих заходів розпочнеться вже наступного тижня, кажуть в ДПСУ. Там перелічують найбільш загрозливі напрямки.

"На найбільш активних, загрозливих напрямках, а це кордон з Російською Федерацією, центральний сегмент молдовського кордону, адмінмежа із тимчасово окупованим Кримом, вже використовуються резерви служби у достатній кількості", – запевнив речник Держприкордонслужби.

Пильнуватимуть фахівці відомства і за безпекою у прикордонних районах.

"Будуть виставлені додаткові контрольні пости, до складу яких будуть входити як прикордонники, так і представники Національної поліції. Сплановано та організовано чергування сил та засобів авіації Держприкордонслужби, проведено інші заходи", – коментує Слободян.

Для цього, за його словами, будуть залучені бійці загону оперативного реагування "Дозор", добровільні громадські формування, сформовано резерв кінологів.

"Загалом несення служби на державному кордоні забезпечуватимуть близько 7 тисяч прикордонників щодоби. На посилення заходів додатково щодоби залучатиметься ще понад 1 тисячу 300 осіб", – додав помічник голови ДПСУ.

Попередній матеріал
РФ знову вляпалася у шпигунський скандал: Швеція зажадала висилки російського дипломата
Наступний матеріал
Засідання ТСК щодо розкрадань у ЗСУ протягом 2004-2017 років – відео
Loading...