5.ua

Бійці батальйону "Донбас" стали на заваді "одеського сценарію" у Києві

  Командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко впевнений, що його підлеглі сьогодні біля будівлі Верховної ради забезпечили спокійне проведення сесії  українського парламенту та стали на заваді "одеському сценарію" у Києві.
  Про це комбат 3 липня написав у своєму блозі на сторінці Facebook.

  "Вчора бійці "Донбасу" (які ще знаходяться під Києвом – Ред.) після отримання боєприпасів мали виїхати до своїх побратимів, що вже знаходяться в зоні АТО. Увечері відправка була припинена, оскільки надійшла інформація про можливі провокації по "Одеському сценарію" біля Верховної ради України. За наказом командувача Національної гвардії бійці трьох добровольчих батальйонів були відправлені для забезпечення громадської безпеки в центрі Києва", - повідомив Семенченко.

  Також він зазначив, що ніяких дій відносно мирних протестувальників чи мітингарів здійснювати не планувалось.

  "У тих випадках, коли до будівлі (Ради – Ред.) підходили мирні мітингувальники, бійці поверталися до них спиною, продемонструвати, що ми захищаємо, насамперед їх життя і право людей на вільне волевиявлення. …Відразу після закінчення сесії залишилися бійці добровольчих батальйонів відправляються на Схід", - підкреслив комбат Семенченко.

  Нагадаємо, народні депутати працюють під пильною охороною спецпризначенців МВС та бійців з добровольчого батальйону "Донбас". Також  сьогодні парламентарі  мають розглянути питання призначення міністра оборони
  Попередній матеріал
  Алжирські футболісти пожертвували свої преміальні за ЧС-2014 жителям сектору Газа
  Наступний матеріал
  Терористи пішли із захопленої будівлі МВС в Донецьку
  Loading...