фото newzz.in.ua

Терористи пішли із захопленої будівлі МВС в Донецьку

  Бойовики полишили будівлю управління МВС у Донецьку, де вони перебували з 1 липня. Про це заявляють у прес-центрі донецької міліції.


  "Озброєні люди полишили будівлю вночі. Зараз там наводиться порядок. Дзвінки на "102" зараз приймаються в Донецькому міськуправлінні міліції. Весь апарат і керівний склад працює в міськуправлінні" – повідомили виданню "Остров" у міліції.

  Журналісти зазначили, що за іншими даними, будівля МВС в Донецьку охороняється бійцями "Беркуту", але кого вони представляють – Україну чи терористів – співробітники міліції пояснити не можуть.

  Джерело в МВС повідомило "Острову", що прийнято рішення про переміщення обласного управління міліції в Маріуполь, проте у відділі зв'язків з громадськістю обласного главку сказали, що про такий наказ не чули.

  Будівлю МВС в Донецьку бойовики захопили 1 червня. Пізніше у терористичній організації "ДНР" заявили, що інший зловмисник – росіянин Ігор Бєзлєр на прізвисько "Бєс" – намагався захопити владу, тож терористи "ДНР" оголосили проти "Бєса" "антитерористичну операцію".

  Бойовики до вечора 1 липня відпустили з будівлі обласного управління міліції всіх співробітників, але самі залишалися в ньому.

  Попередній матеріал
  Бійці батальйону "Донбас" стали на заваді "одеського сценарію" у Києві
  Наступний матеріал
  Україна припинила поставки вугілля до Росії
  Теги:
  Loading...