Фото Думская.net

Заступник голови УМВС Одеської області після втечі з України ще півтора роки отримував міліцейську пенсію

З листопада 2014 року по квітень 2016 Фучеджі було нараховано та виплачено понад 150 тисяч гривень

Екс-заступник начальника УМВС України в Одеській області, фігурант цілої низки кримінальних проваджень щодо подій весни 2014 року Дмитро Фучеджі після втечі з України півтора роки отримував пенсію полковника. Про це повідомляє "Думская".

Правоохоронці Головного слідчого управління ГПУ під час розслідування кримінальних проваджень №42014160000000186 (за фактом масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 роки) і №42014000000001126 (стосовно Дмитра Фучеджі) встановили, що в жовтні 2014 року співробітники обласного управління МВС подали до Пенсійного фонду документи для призначення пенсії – з особистими підписами Дмитра Фучеджи, а працівники ПФУ цю пенсію оформили.

Як результат: з листопада 2014 року по квітень 2016 Фучеджі було нараховано та виплачено понад 150 тисяч гривень. 

Колишнього заступника підозрюють у перевищенні службових повноважень під час штурму міського управління міліції 4 травня 2014 року – він прийняв рішення звільнити і випустити затриманих на Куликовому полі "антимайданівців". Наступного дня він залишив Україну і з червня 2014 року перебуває в розшуку. Крім того, Фучеджі є фігурантом кримінальних проваджень, відкритих за події 25 листопада 2013 року і 19 лютого 2014 року.

У матеріалі видання наголошується, що ситуація з пенсією Фучеджі не є однозначною. Якщо його було звільнено з міліції "за статтею" (як його начальника Петра Луцюка), то нарахування пенсії – порушення закону. Але якщо перед втечею з України та оголошенням в розшук у полковника була можливість написати рапорт на звільнення за власним бажанням, то криміналу в цій історії може не бути: підпис на заяві – зроблений власноруч, а всі документи подані за дорученням.

Крім того, не виключається варіант шахрайства: вислугою років і послужним списком Фучеджі скористалися злодії, які оформили підроблені документи і півтора року знімали гроші з пенсійної картки. Наразі слідство розбирається у ситуації, вже відбулось вилучення документів та були проведені графологічні експертизи.

Як повідомляв 5.ua, Азарову остаточно відмовили у пенсії.

Попередній матеріал
Індія переміряє висоту Евересту
Наступний матеріал
Троян пояснив, чому не хоче надалі бути головою Нацполіції
Loading...
На Луганщині СБУ натрапила на чиновницю "ЛНР", що хотіла отримати пенсію в Україні

На Луганщині СБУ натрапила на чиновницю "ЛНР", що хотіла отримати пенсію в Україні

Журналіст розповіла про схеми фіктивних пенсіонерів на Донбасі

Журналіст розповіла про схеми фіктивних пенсіонерів на Донбасі

Нацполіція затримала бойовика "ДНР", що їхав оформляти пенсію до Маріуполя

Нацполіція затримала бойовика "ДНР", що їхав оформляти пенсію до Маріуполя