Фото Думская.net

Заступник голови УМВС Одеської області після втечі з України ще півтора роки отримував міліцейську пенсію

З листопада 2014 року по квітень 2016 Фучеджі було нараховано та виплачено понад 150 тисяч гривень

Екс-заступник начальника УМВС України в Одеській області, фігурант цілої низки кримінальних проваджень щодо подій весни 2014 року Дмитро Фучеджі після втечі з України півтора роки отримував пенсію полковника. Про це повідомляє "Думская".

Правоохоронці Головного слідчого управління ГПУ під час розслідування кримінальних проваджень №42014160000000186 (за фактом масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 роки) і №42014000000001126 (стосовно Дмитра Фучеджі) встановили, що в жовтні 2014 року співробітники обласного управління МВС подали до Пенсійного фонду документи для призначення пенсії – з особистими підписами Дмитра Фучеджи, а працівники ПФУ цю пенсію оформили.

Як результат: з листопада 2014 року по квітень 2016 Фучеджі було нараховано та виплачено понад 150 тисяч гривень. 

Колишнього заступника підозрюють у перевищенні службових повноважень під час штурму міського управління міліції 4 травня 2014 року – він прийняв рішення звільнити і випустити затриманих на Куликовому полі "антимайданівців". Наступного дня він залишив Україну і з червня 2014 року перебуває в розшуку. Крім того, Фучеджі є фігурантом кримінальних проваджень, відкритих за події 25 листопада 2013 року і 19 лютого 2014 року.

У матеріалі видання наголошується, що ситуація з пенсією Фучеджі не є однозначною. Якщо його було звільнено з міліції "за статтею" (як його начальника Петра Луцюка), то нарахування пенсії – порушення закону. Але якщо перед втечею з України та оголошенням в розшук у полковника була можливість написати рапорт на звільнення за власним бажанням, то криміналу в цій історії може не бути: підпис на заяві – зроблений власноруч, а всі документи подані за дорученням.

Крім того, не виключається варіант шахрайства: вислугою років і послужним списком Фучеджі скористалися злодії, які оформили підроблені документи і півтора року знімали гроші з пенсійної картки. Наразі слідство розбирається у ситуації, вже відбулось вилучення документів та були проведені графологічні експертизи.

Як повідомляв 5.ua, Азарову остаточно відмовили у пенсії.

Попередній матеріал
Індія переміряє висоту Евересту
Наступний матеріал
Троян пояснив, чому не хоче надалі бути головою Нацполіції
Loading...

На Луганщині СБУ натрапила на чиновницю "ЛНР", що хотіла отримати пенсію в Україні

Журналіст розповіла про схеми фіктивних пенсіонерів на Донбасі

Нацполіція затримала бойовика "ДНР", що їхав оформляти пенсію до Маріуполя