Безпритульних тварин в Україні відстрілюють, труять та спалюють живцем [відео]

  Безпритульних тварин в Україні відстрілюють, труять та спалюють живцем у крематоріях. Про це заявляють захисники тварин.

  Кажуть у такий спосіб влада намагається швидкими темпами розв`язати проблеми безпритульних тварин до Євро 2012. Зоозахисники кажуть - грошей для гуманної боротьби з вуличними собаками - державі вистачає. Цьгогоріч лише київська влада  виділила на стерилізацію близько десяти мільйонів гривень. Та їх витратили не за призначенням. Якщо найближчим часом ситуація не зміниться, представники громадських організацій обіцяють провести акції протесту під посольствами України у Європі.

  Тамара Тарнавська, Президент Міжнародної громадської організації "Товарситво захисту тварин "SOS": "Нічого не робиться при всьому при цьому. Що влада зробила? Легко купує набої для розстрілуі отруту і потім розповідає захисникам тварин і громадянам, що це якийсь міфіічні громадяни міста отруюють, відстрілюють. Влада нічого зробити не може. Якщо ти звертаєшся до міліції, у тебе не приймають заяву або приймають і не відповідають, або відповідають, що факти не підтверджуються - все".

  Попередній матеріал
  До підтоплення музею голодоморів призвела недбалість керівництва закладу
  Наступний матеріал
  "Фрідом Хауз" заявляє про зниження демократичних показників в Україні
  Теги: