ялинка
ялинка Shutterstock

Безпечний Новий рік: у ДСНС розповіли, як правильно поводитися з піротехнікою та електрогірляндами

Читайте по-русски
Впродовж трьох місяців зимового періоду 2019/2020 року внаслідок необережного поводження з піротехнічними виробами виникло 18 пожеж

Для того, щоб новорічні свята пройшли безпечно та без будь-яких надзвичайних подій, необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Про це нагадали працівники ДСНС

"Статистика свідчить про те, що у період новорічних та Різдвяних свят значно зростає кількість пожеж, спричинених неправильною експлуатацією піротехнічних виробів та електрогірлянд низької якості, або ж взагалі несертифікованих. Так, впродовж трьох місяців зимового періоду 2019/2020 року внаслідок необережного поводження з піротехнічними виробами виникло 18 пожеж, з яких 11 сталися безпосередньо в ніч з 31 грудня на 01 січня 2020 року", – зауважив спікер заходу – заступник начальника Управління пожежної безпеки ДСНС України Олександр Чекригін.

Також вогнеборці практично продемонстрували, як недотримання простих порад може призвести до пожежі, зафіксувавши час, за який на ялинці згорають паперові прикраси та дощик. А для тих, хто все ж таки не уявляє святкування Нового року без феєрверків – рятувальник показав, як правильно встановлювати салютну установку, як її підпалювати, якою має бути безпечна відстань для людини біля неї та як правильно утилізувати виріб, що не спрацював.

Нагадаємо, нещодавно черкаські вогнеборці тренувалися, як дістатися 18-го поверху, погасити пожежу у висотці та евакуювати людей. Мешканців будинку про навчання попередили, тож вони похапцем прибирають автівки, якими заблокований під'їзд будинку.

Попередній матеріал
Зміни в Кабміні: кого з міністрів можуть відправити у відставку вже завтра
Наступний матеріал
"Бюджет на 2021 рік при такому дефіциті – це залізання в кишеню нашим дітям" – депутат Рущишин
Loading...

Різдво й Новий рік: як українці відпочиватимуть на свята

"Різдво близько!": Санта-Клаус записав традиційне відеозвернення до дітей

Різдво не скасовується: як Санта Клауси в різних країнах світу, попри пандемію, готуються до свят

Понад 1000 фігурок: як родина з Болівії влаштувала інсталяцію різдвяних скульптур із різних куточків світу

У Києві з новорічної ялинки вирішили зняти капелюха – його замінять традиційною зіркою

"Треба жити зараз": у яких країнах українці можуть провести новорічні свята