5.ua

Бердянськ попрощався із убитим в Криму офіцером

  У Бердянську прощалися з майором Станіславом Карачевським, якого застрелив у ніч з 6 на 7 квітня російський окупант в офіцерському гуртожитку у кримському селищі Новофедорівка. Офіцер не дожив всього кілька днів до відбуття на материк. У чоловіка залишилося двоє дітей: 4 та 6 років. Поховали Карачевського з військовими почестями на місцевому цвинтарі у рідному місті Бердянськ.

  Станіслав – один з тих, хто відмовився приймати російську присягу і залишився вірним Україні. 19 квітня йому мало б виповнитися 33 роки. Станислава Карачевського з оркестром проводжають вулицею його рідного міста Бердянськ. Рідні з нетерпінням чекали його повернення на материк, але він не дожив до від'їзду всього два дні.

  Сестра загиблого Катерина Карачевська спілкувалась із братом у день загибелі. Він був дуже задоволений своїм рішенням, казав: "Я такий щасливий, що у мене чиста совість. Я не розмінявся на матеріальні речі, і мені не соромно буде подивитися в очі дітям, дружині, вам і людям".

  Трагедія сталася у гуртожитку, де мешкали офіцери з родинами. Військовослужбовець Російської федерації впритул вистрелив у неозброєного майора з автомата. Одна пуля потрапила у тулуб, інша у голову. Іншого офіцера побили та затримали. Сьогодні він уперше вийшов на зв'язок.

  Командир Сакської морської авіаційної бригади Ігор Бедзай повідомив –Ярмоленка сьогодні випустили з комендатури, його забрали родичі у Севастополі. Його ще ніхто не бачив, але дружині він сказав, що у нього все нормально.

  Родичів загиблого особливо обурює брехня російської пропаганди про те, що убитий офіцер був п’яний. Кажуть – він ніколи не пив, бо був дуже релігійним, і навіть ніколи не лаявся.

  Поховали офіцера на місцевому цвинтарі з військовими почестями. Проститися з ним прийшли понад 200 чоловік, серед них – близькі, товариші по службі та просто небайдужі земляки.

  Без батька залишилося двоє дітей чотирьох та шести років. Дружина з сином і донькою загиблого поки залишаються у Бердянську. Командування морської авіаційної бригади пропонує удові переїхати із сім’єю у Миколаїв на нове місце дислокації і обіцяють влаштувати на роботу в частині.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Бердянськ, Запоріжжя, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Працівники МВС та "Беркут" безпідставно та незаконно затримували євромайданівців - ГПУ
  Наступний матеріал
  Сьогодні під ВРУ мітингували, палили опудало корупції та грали у футбол