Олексій Серебряков
Олексій Серебряков 5.ua

"Бажання вгризтись в горло один одному": народний артист РФ розповів про відмінності життя в Росії та Канаді

В ефірі програми "Рандеву" Олексій Серебряков зазначив, що на території РФ останнім часом сконцентрувалась необхідність розділяти людей між собою

Народний артист Росії Олексій Серебряков в ефірі програми "Рандеву" на "5 каналі"  розповів про те, чим життя в Канаді відрізняється від життя в Росії.

"Розумієте, там існує так звана, як ми кажемо "вулична ідеологія" - те, у що ми входимо, виходячи зі своєї квартири, і просто виходячи в місто. Це називається "вуличною ідеологією", вона побудована за принципом нескінченної доброзичливості та толерантності. Чого, на жаль, не можна сказати про наші території, тому що наші території постійно шукають ворога і постійно ти опиняєшся в ситуації якихось "джунглів" і не розумієш, чи ти станеш об’єктом чийогось гніву чи агресії, чи ти опинишся свідком чийогось гніву, або агресії і тобі доведеться закривати на це очі і ховатися.

На жаль, на наших територіях останнім часом так сильно сконцентрувалася необхідність розділяти людей між собою, "ти такі погляди маєш, а я такі". І це все призводить до жахливих проявів неприйняття, нетерпимості та бажання вгризтись у горло одне одному з різних причин", - розповів Олексій Серебряков.

Як повідомляв 5.UA, у 2014 році артист Олексій Серебряков відмовився від громадянства Росії.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": відкривач "Ігор нескорених" для українських ветеранів Річард Гарейчук в ефірі "5 каналу" о 23:10
Наступний матеріал
АТО: Географія бойових дій на Маріупольському напрямку дещо розширилася

Соколова - Серебрякову: Між Україною та Росією іде війна?

Російська поетеса Ах Астахова виступила в Одесі, незважаючи на гастролі в окупованому Криму

Зірка серіалу про російських "ментів" потрапив у "Чистилище"