5.ua

Актор Олексій Серебряков відмовився від громадянства Росії

  Відомий російський актор Олексій Серебряков оформив канадське громадянство.


  В Росію він буде приїжджати лише на зйомки, по робочій візі, пише Zahid.net.

  Зірка показаного у Каннах "Левіафана" (також відомий глядачам також за численними серіалами, таких як "Штрафбат" та інші), заявив, що не хоче більше чекати, коли народ порозумнішає.

  "Часто в Росії кажуть про те, що посмішки в західних країнах штучні. Але мені вже краще штучні усмішки, ніж щира злість", - говорить актор.

  Олексій Серебряков пояснює, чому в Росії, як і раніше - авторитаризм: "У нас (в Росії - Ред.) абсолютно рабська психологія! А демократія - це відповідальність. Народ у кращому випадку делегує когось у владу. Мовляв, ось ми тебе обрали - ти за все відповідай, вирішуй наші проблеми! Демократія - це прийняття рішення на основі знань, чіткого розуміння, між чим і чим ти вибираєш. А я особисто не бачу сьогодні повального бажання людей діставати освіту, розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, працювати і, врешті-решт, нести відповідальність, у тому числі за країну, за владу. А тих, хто хоче - крапля в морі", - зазначає актор.

  Олексій Серебряков також мріє, щоб його діти росли у світі, де цінуються знання, працьовитість і де "необов'язково штовхатися ліктями, грубіянити, бути агресивними і боятися людей".

  "На жаль, тут (в Росії - Ред.), як би я не ізолював своїх дітей, від хамства й агресії їх не захистиш. Це в повітрі. Хам переміг", - каже він із жалем.


  Попередній матеріал
  Російські бойовики замінували підходи до збитого ними "Боїнгу 777"
  Наступний матеріал
  У Слов’янську знайдено і знешкоджено близько 6 тис. вибухових пристроїв - ДСНС
  Loading...