5.ua

Банер із написом «Боже, врятуй Київ від незаконних забудов» повісили у центрі Києва [відео]

  9-ти метровий банер із написом «Боже, врятуй Київ від незаконних забудов» повісили у центрі столиці активісти громадських організацій поблизу незаконної, на їхню думку, забудови, на провулку Десятинному. Мета - привернути увагу влади та самих забудовників до неможливості зведення на цьому місці багатоповерхівки. Учасники акції переконують, котлован риють на залишках старовинного палацу князя Володимира.

  Раніше й суд визнав незаконність будівництва, скасувавши рішення київ-ради про виділення цієї землі православній церкві київського патріархату. Натомість столичні чиновники подали апеляцію. Рішення щодо будівництва на десятинному провулку розглядатимуть завтра. 

  Ігор Луценко, активіст ГО «Збережи старий Київ»: «Ті інстанції так би мовити світські. котрі відповідальні за те щоб захищати нас киян, вони відсутні. символічний жест наш полягає в тому, що ми звертаємось саме до Бога. Є ми і є Бог - це всі хто на сьогодні захищає Київ».

  Марина Соловйова, юрист: «Перша інстація окружного адмінсуду прийняла рішення скасувати рішення київради про надання земельної ділянки для обслуговування двох будинків які були знищені. також заборонив будь-які будівельні і земельні роботи на цій ділянці. але ми бачимо, що будівництво триває».

  Єпископ Євстратій, речник Київської патріархії: «Ми вважаємо це будівництво законним. Там не фасадна ділянка, не зелена зона. Зона забудови, яка зараз є по-суті пустирем. Проект не порушує висотність. Тут 7 поверхів».

   

  Попередній матеріал
  Обставини демонтажу «хати чумака» в селі Моринці розпочала перевіряти прокуратура
  Наступний матеріал
  Європа у полоні шторму «Святий Іуда» [відео]