Байкери долучилися до доброчинної акції "Серце до серця" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Львівські байкери долучилися до благодійності. Міжнародний мотопробіг Львів-Київ має допомогти Фонду милосердя "Серце до серця" у зборі коштів для дітей із вадами зору. Зі Львова виїхали 20 мотоциклів та оркестр з Польщі, який виконує шотландську музику.
  Байкери і музиканти разом. Лицарі дороги та поляки, які виконують шотландську музику, сподіваються, що до їхнього пробігу долучиться більше людей. По дорозі на Київ вони зупинятимуться з концертами у Рівному та у Житомирі, щоби збирати гроші на обладнання для лікування дітей з вадами зору. Подібні благодійні мотопробіги для Європи вже стали традиційними, українські байкери лише розпочинають благочинну діяльність і між собою називають її - за здорових байкернят.

  Ярослав Солодуха, байкер: "В цей час в Європі відбуваються дуже багато акцій, коли байкери помагають дітям, не знаю від кого пішло, ми просто це підтримуємо. Італійці вже два рази в нас були, допомагали дітям Чорнобиля, німці. По новинам показували, англійці ще сніг падав поїхали на поміч дітям зібрали якісь кошти, збирають і помагають дітям. Не знаю, хто родоначальник цього, але ми це підтримуємо".

  Побачити людину в однострої шотландця для львів`ян велика рідкість, тому оркестр зумовив неабияке зацікавлення. Музиканти пройшли центром міста, грали не лише шотландські мотиви, але й класику. Музики розповідають, що у себе в Польщі доволі часто беруть участь в  акціях милосердя.

  Томаш Уйма, керівник оркестру: "Така акція в Польщі називається великий оркестр святої допомоги. Ми брали участь у ній, і нам запропонували взяти участь і в Україні у такій акції. Ми погодилися, тому що для нас це несподіванка, ніколи так далеко на сході ще не грали, і ми задоволені, тому що людям подобається".

  Байкери з оркестром проїдуть понад 600 кілометрів, а основний концерт відбудеться у столиці у неділю. Сподіваються, що Хрещатиком проїде понад сто небайдужих до здоров`я дітей байкерів 


  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.46Мб)
  Попередній матеріал
  Уряд Іспанії почав боротися з незаконним будівництвом на курортах
  Наступний матеріал
  В Екваторіальній Гвінеї розбився літак - двоє українських пілотів загинули
  Теги:
  Loading...