5.ua

Азаров пообіцяв збільшити фінансування Академії наук [відео]

  Пікетувальники нарікають, що у першому кварталі Національній академії наук України пообіцяли лише 75 відсотків від запланованого бюджету. Цих грошей, кажуть, бракуватиме навіть на зарплату та комунальні послуги. Однак, щойно люди розгорнули плакати – припинити акцію та розійтися по робочих місцях їх закликав чільник профспілки. За його словами, прем’єр уже доручив збільшити кошторис Академії. І нагадав: масові акції у центрі міста заборонені. Науковці, яких обіцянки не переконали, лишилися стояти під Українським домом. Тоді у профспілках заявили – це не працівники академії.

  Ірина Козиненко, науковий співробітник Інституту зоології НАНУ: «Було засідання профспілок верхівки із Широковим, який казав, що знову зрізають Академії наук на 25 процентів фінансування. Ось ми вийшли о 9 годині, як було домовлено, розгорнули плакат, а тепер він же нам каже, що ми не з Академії, що плакати не треба було нести».

  Анатолій Широков, голова профспілки працівників НАНУ: «Коли ще не було рішення про заборону пікетувань у центральних районах і не була досягнута одна із наших вимог – бюджет, то ми збиралися пікетувати. Коли ситуація помінялася – ми вирішили зібрати голів профспілкових комітетів, тут проінформувати і тут розійтися».

  Попередній матеріал
  Журналістка 5 каналу поспілкувалась з «тітушками» [відео]
  Наступний матеріал
  Теракт у столиці Лівану – є жертви
  Loading...