Азаров: Ми повинні почати практичні переговори щодо умов підписання Угоди про асоціацію з ЄС

  Тим часом прем’єр Микола Азаров хоче, щоби вже з наступного місяця  програму промислової кооперації з Росією запустили на всю потужність.

   

  Вона, з його слів, у найближчі роки дозволить створити сотні тисяч робочих місць та забезпечить гарантії для бюджетів усіх рівнів. Прем’єр наголосив на необхідності роботи зони вільної торгівлі між країнами СНД на повну силу, що покращить вітчизняну економіку. Також на сьогоднішньому зібранні уряд затвердить план заходів із забезпечення головування України в СНД цього року. Крім того, прем’єр доручив почати практичні перемови з Євросоюзом  щодо умов підписання угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі.

  Микола Азаров, прем’єр-міністр: «Ми повинні почати практичні переговори щодо умов підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Я доручив під керівництвом віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка провести поглиблений секторальний аналіз наслідків створення цієї зони вільної торгівлі для вітчизняної економіки. Нам не потрібні припущення. З нашими партнерами ми повинні  говорити мовою фактів, цифр, неспростовних аргументів. Тому що на вагах – саме існування України, яка розвиває власну сучасну економіку, а не економіку інших країн».

  Попередній матеріал
  У Гонконгу створили найбільшу у світі мозаїку з суші [відео]
  Наступний матеріал
  Причиною трагедії на підприємстві «Хартрон» може бути і людський фактор [відео]
  Теги:
  Loading...