Аварія на високовольтній мережі позбавила Севастополь світла

  Без світла провели севастопольці учорашній вечір і пів-ночі. У місті сталася аварія на високовольтній мережі. Без струму залишилися усі життєво важливі об’єкти населеного пункту. У суцільній темряві - Севастополь провів майже 5 годин.

  Замовкли ФМ радіостанції, зник мобільний зв`язок, став громадський транспорт, припинилася подача води. За одну хвилину місто опинилося в темряві. Вимушену романтику оцінила лише молодь.

  Антон Літвіненко, мешканець Севастополя: "Мы сидели в кафе, тут выключается свет, паника началась в городе. Мы слышали крики. И вот такое по всему городу творится. Ситуация нестандартная но интересная".

  Світло у Севастополі зникло у неділю ввечері. В місті мобілізували усі служби швидкого реагування. Першими рятували міські лікарні і пологові будинки. МНСники вже за півгодини підключили операційні до резервних генераторів. Аби не допустити безладів та пограбувань на вулиці вивели додаткові загони правоохоронців. 

  Олександр Новіков, начальник міліції громадської безпеки Севастополя: "Весь личный состав поднят по тревоге.В городе спокойно, преступления практически не сровершаються, ситуация контролируется".

  Причина надзвичайної події – аварія на високовольтній лінії енергопостачання. До іншої – резервної, підключитися не змогли. Вона зараз на реконструкції.

  Валерій Саратов: "Такой ситуации на моей памяти я не помню, что бы полностью был обезточен город. Ну какоето дублирование же есть, а сейчас ведутся большие работы по переводу на 330 киловольт. Я так понимаю, что в связи с этими работами вышел збой по дублирующему питанию".

  Ремотні роботи тривали майже всю ніч. Спочатку світло з`явилося лише у кілько районах міста. До ранку в Севастополі повністю відновили енергопостачання. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Севастополь, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Пекіні стадіон "Пташине гніздо" перетворили на атракціон зимових розваг
  Наступний матеріал
  За фактом побиття дружини ректора Донецького університету порушено кримінальну справу
  Теги: