Фото із відкритих джерел

Аваков: В одеській Затоці проходить масштабна операція проти "банди" чиновників і правоохоронців

  В Одеської області в Затоці проходить масштабна операція з припинення діяльності групи місцевих чиновників і правоохоронців, підозрюваних у понад 50 злочинах

  Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook зазначив, що раніше суспільство вже бачило першу частину операції в Затоці щодо захисту прав естонських інвесторів від організованої злочинної групи, яка вимагала 30% від залучених інвестицій у розмірі 50 млн євро за право ведення бізнесу.

  Перші затримання у травні 2016 року були проведені за фактом замаху на вбивство представника інвестора.

  "Оперативники і слідчі продовжували роботу з викриття не лише окремих щупалець, а й усього злочинного спрута, всієї злочинної структури і його керівників", - написав Аваков. За його словами, сьогодні в Одеській області Національна поліція, спільно з Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури і Головним управлінням СБУ, проводить масштабну операцію.

  Обшуки і затримання по всіх елементах банди, додав міністр. За його словами, в складі групи, крім чиновників місцевих органів влади, - судді, співробітники СБУ, поліцейські і прокурори. До операції залучено понад 300 співробітників центрального апарату Нацполіції.

  "Працівниками Державтоінспекції зафіксовано і внесено у провадження понад 50 епізодів злочинів, очолювали які "обрані" на виборах керівники місцевої ради", - повідомив він. Міністр внутрішніх справ повідомив про розслідування за фактами маніпуляцій виборними процедурами і організації фіктивного голосування.

  "У селище з кількістю виборців 1350 осіб, за пособництва відповідних чиновників, безпосередньо перед виборами у кілька квартир було прописано 750 (!!!) "виборців". Ці "виборці", привезені на вибори, "проголосували", дозволивши прийти до влади в селищі, по суті, організованій злочинній групі. Основна мета групи - наживатися на махінаціях з землею в курортній прибережній зоні", - написав Аваков. 

  Встановлено 50 епізодів злочинів: від відомого замаху на вбивство і шантажу естонського інвестора, до підпалу баз відпочинку і санаторіїв з метою перерозподілу землі під ними, фактів прямого вимагання та інших злочинів, зазначив Аваков. 

  Попередній матеріал
  Попри обстріли, військові у Мар'їнці вже готуються до новорічних свят
  Наступний матеріал
  "По кому подзвін": Михайлівський монастир знову б'є у набат
  Теги:
  Loading...
  "Мертві душі у Затоці": на Одещині члени ДВК викреслюють прізвища 323 осіб зі списку

  "Мертві душі у Затоці": на Одещині члени ДВК викреслюють прізвища 323 осіб зі списку

  В Одеській Затоці побили одного з лідерів місцевого Євромайдану

  В Одеській Затоці побили одного з лідерів місцевого Євромайдану