Аваков: На реформу Нацполіції необхідно ще 2 млрд грн

  Арсен Аваков наголосив, що провал поліцейської реформи багато хто сприйме як провал реформ у країні взагалі

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначає, що для завершення всіх реформ в його відомстві необхідно близько 10 мільярдів гривень. Про це він розповів "Українській правді".

  "Щоб довести програму реформ до кінця року, мені потрібно 2 млрд грн – тільки на поліцію. 1,5 млрд грн на зарплати і ще 500 млн грн – на паливо. Це компоненти, які не можна отримати на міжнародному ринку, і де потрібно пряме державне фінансування", – розповів він.

  "Це при тому, що ми вже не підвищуємо зарплати відразу переатестованим співробітникам, що вже порушує мої плани. Спочатку ми як планували? Пройшла переатестація в якійсь області. 1000 співробітників переатестували, ми їх переодягли – на це, до речі, теж до кінця немає грошей. Це важливі символи", – сказав міністр.

  "Нова зарплата, нова відповідальність. Якщо ми цього не робимо, все інше просідає. Тому що поліцейський повинен отримувати адекватну зарплату, інакше він нечесний поліцейський. Тому питання дуже серйозне", – додав голова МВС.

  На його думку, вкрай важливо знайти необхідні кошти в бюджеті.

  "Провал поліцейської реформи багато хто сприйме як провал реформ у країні взагалі. На всі напрямки реформ нам потрібно близько 10 млрд грн. Сюди ж і проект щодо реформи МНС, в рамках якого потрібно закупити техніку – гігантська проблема. У нас цієї техніки взагалі немає", – каже Аваков.

  "Плюс Збройні сили. Те, що зараз відбувається із закупівлею техніки для Збройних сил, на тлі нереалізованої в бюджеті реформи зі спецконфіскацією, з усіма дискусіями, ми в ситуації, при якій закуповуємо озброєння менше, ніж це було в 2014-2015 роках", – зазначив міністр.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає колишнього начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву незамінним в складних ситуаціях.

  Попередній матеріал
  На тлі Brexit: ціни на золото зросли до дворічного масимуму
  Наступний матеріал
  На Одещині вандали понівечили понад 150 пам'ятників на кладовищі

  Радник Авакова: коли на дорогах запрацює нова система відеофіксації

  Аваков: На оборудці із розкрадання бюджетних коштів затримано головного санітарного лікаря України

  Аваков зізнався, що порушує правила дорожнього руху за кордоном

  Аваков вручив дипломи майже 800 новим поліцейським